Zegary w MK3 .. lekka naprawa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Morff
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt kwie 08, 2005 22:11
Lokalizacja: ślaskie
Kontakt:

Zegary w MK3 .. lekka naprawa

Post autor: Morff » pt kwie 08, 2005 22:41

Witam .. Zakupiłem ostatnio zegary do MK3 z obrotomierzem zeby zamienić z tymi które mam (z zegarem analogowym). Okazało sie ze :
1. 2 segmenty nie działają w zegarku cyfrowym - czy coś nie styka ? czy nie uszkodzę czegoś rozbierając zegary i czyszcząc styki wyświetlacza ?
2. Zgłupiał wskaźnik temperatury - przy zimnym silniku pokazuje 0 ale po kilku chwilach jazdy zaczyna wedrować na 90 stopni i tam sie zatrzymuje .. Napewno nie ma takiej temperatury bo na starym liczniku przy takiej jeździe pokazuje niecałe 80 .. Czy to uszkodzona elektronika , czy coś ze wskażnikiem ? Czy można przełozyć ten wskaźnik ze starych zegarów ? a moze jest jakaś róznica w pinoucie miedzy zegarami MK3 '92 z analogowmy zegarem a zegarem z obrotkiem ?
Dzieki za jakiekolwiek wskazówki .



tytus

Post autor: tytus » pt kwie 08, 2005 22:52

Na moje to wez te zegary oddaj i załatw sobie inne sprawne.



Awatar użytkownika
Marihuana Man
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lut 03, 2005 22:54
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Marihuana Man » pt kwie 08, 2005 22:55

Wszystkie elementy licznika... Czyli zegary oraz wyświetlacze są bardzo łatwo rozbieralne... Wystarczy lekko podważyć miejsce zamocowania... Możesz smiało te elementy podmieniać o ile są tego samego producenta...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 235 gości