[MKII] LICZNIK Z MFA DO GAZNIKOWCA?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Metoda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: sob sty 22, 2005 13:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

[MKII] LICZNIK Z MFA DO GAZNIKOWCA?

Post autor: Metoda » pt kwie 08, 2005 19:25

Witam ma pytanko do kogos kto juz to robil:) Mianowicie posiadam golfika 1,6 benzyniak na gazniku mam podstawowe budziki z zegarem, mam mozliwosc zalozenia budzikow z obrotomierzem i zegarem cyfrowym ( ktory spelnia tez role komputera) zatem pytanie czy po zamontowaniu komputer bedzie chodzil, czy musze cos pozmieniac albo dolozyc rurke od pocisnienia albo jakis komputerek bylbym wdzieczny za info



Awatar użytkownika
gtx
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 232
Rejestracja: wt sie 24, 2004 00:47
Lokalizacja: 3 miasto

Re: [MKII] LICZNIK Z MFA DO GAZNIKOWCA?

Post autor: gtx » pt kwie 08, 2005 20:06

Metoda pisze:Witam ma pytanko do kogos kto juz to robil:) Mianowicie posiadam golfika 1,6 benzyniak na gazniku mam podstawowe budziki z zegarem, mam mozliwosc zalozenia budzikow z obrotomierzem i zegarem cyfrowym ( ktory spelnia tez role komputera) zatem pytanie czy po zamontowaniu komputer bedzie chodzil, czy musze cos pozmieniac albo dolozyc rurke od pocisnienia albo jakis komputerek bylbym wdzieczny za info
Musisz zamontowac czujnik temperatury oleju, podlaczyc do zegarow wezyk podcisnieniowy i przerobic troche wiazke instalacji elektr. od licznika.



Awatar użytkownika
Metoda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: sob sty 22, 2005 13:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Metoda » sob kwie 09, 2005 01:18

dzieki a cos dokladnie skad ten wezyk od kolektora? moze czujnik jest albo trzeba dokupic i co zmienic w wiazce chyba ze jest o tym na foum to moze jakis link albo poszukam:)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 387 gości