koszt łozysk do skzynki nr 085 (brzeczy jak puszcze sprzeglo

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

speede
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 345
Rejestracja: wt gru 14, 2004 02:00
Lokalizacja: Podlaskie

koszt łozysk do skzynki nr 085 (brzeczy jak puszcze sprzeglo

Post autor: speede » wt kwie 05, 2005 12:49

Chcialbym wiedziec czy oplaca sie naprawiac w skrzyni czyli wymieniac lozyska bo prawdopodobnie mam zuzyte bo brzeczy jak puszcze sprzeglo, (moze to i łozysko oporowe wedlug ksiazki to styka sie ciagle z dociskiem czyli pracuje ale pod mniejszym obciazeniem). Jaki jest koszt łozysk do skrzyni i gdzi eje mozna kupic.??? Dziekuje i pozdrawiam moze ktos wymienial z was.



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: koszt łozysk do skzynki nr 085 (brzeczy jak puszcze sprz

Post autor: Borys » wt kwie 05, 2005 13:23

speede pisze:Chcialbym wiedziec czy oplaca sie naprawiac w skrzyni czyli wymieniac lozyska bo prawdopodobnie mam zuzyte bo brzeczy jak puszcze sprzeglo, (moze to i łozysko oporowe wedlug ksiazki to styka sie ciagle z dociskiem czyli pracuje ale pod mniejszym obciazeniem). Jaki jest koszt łozysk do skrzyni i gdzi eje mozna kupic.??? Dziekuje i pozdrawiam moze ktos wymienial z was.
koszt łozyska sprzegła to ok 50 zł, to te z tyłu skrzyni które popycha pręt,

w srodku skrzyni jest jeszcze jedno duze łozysko, koszt ok 130 zł, i wystepuje tylko z oryginału ,

mysle ze opłaca sie naprawiac skrzynie

a łozysko oporowe sprżegła da sie zmienic bez wyciagania skrzyni


www.vrservice.pl

speede
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 345
Rejestracja: wt gru 14, 2004 02:00
Lokalizacja: Podlaskie

Post autor: speede » śr kwie 06, 2005 12:08

rozumiem, ale powiedz mi gdzie moge kupic te łozyska do skrzyni biegow. W serwisie?? Gdzie kupowales bo np. dzwonilem do kilku sklepow i wogole nie maja.



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » śr kwie 06, 2005 13:24

speede pisze:rozumiem, ale powiedz mi gdzie moge kupic te łozyska do skrzyni biegow. W serwisie?? Gdzie kupowales bo np. dzwonilem do kilku sklepow i wogole nie maja.
w ASO VW, jakie łozyska cie interesuja, poszukaj w etce podaj nry oryginalne,
napewno da sie kupic


www.vrservice.pl

speede
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 345
Rejestracja: wt gru 14, 2004 02:00
Lokalizacja: Podlaskie

Post autor: speede » śr kwie 06, 2005 23:52

dzieki chlopaki za rade, juz dorwalem te lozyska tzn. cenowo bo teraz bede wiedziec co robic czy skrzynke remontowac czy tez szukac innej, Z tego co patrze to chyba warto remont zrobic (sam wyjme hehe tylko czy zloże4 dobrze to niebawem napisze :). A lozyska tak jak piszecie kosztuja 70 zl x3 i 80 x1 i 25 x1 to wszystkie lozyska w ASo zakupione. Ale ja bede jak znajde ktore to wymienie to zuzyte. Pozdrawiam i dzieki.



Awatar użytkownika
KaRBoW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: wt sty 04, 2005 15:27
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: KaRBoW » czw kwie 07, 2005 10:35

To jak rozlozysz i zlozysz swoja skrzynke i autko ci ruszy to wysle ci moja :grin: . POWODZENIA


Golf III 1.6 ABU (LPG)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 425 gości