Drzwi opadły...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kolizebo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: pn mar 19, 2007 12:16
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Drzwi opadły...

Post autor: kolizebo » wt mar 20, 2007 12:06

Witam wszystkich na forum. Jestem nowym użytkownikiem forum i w zasadzie swojego Golfa Mk2 też więc dopiero się uczę :) Mam pytanie co zrobić z opadniętymi drzwiami? Bo dolny zawias "lata", a górny jest w porządku. Drzwi normalnie się niby zamykają i nie otwierają podczaj jazdy ale strasznie szumi wewnątrz jak sie jedzie powyżej 80km/h i denerujące to z deka:> Kolega mówił, że sworznie padają często i wystarcyz go wybić i wymienić na nowy. Ponoć właśnie w golfach lubią drzwi opadać często. Da się to zrobić samemu jakoś czy trzeba się zwrócić do jakiegoś blacharza? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź :grin:



Awatar użytkownika
T.O.B.I.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1935
Rejestracja: sob cze 24, 2006 11:15
Lokalizacja: Police
Kontakt:

Post autor: T.O.B.I. » wt mar 20, 2007 12:41

byl niedawno watek o zawiasach, ja tez mialem z tym problem i zastosowalem podkladke pod dolny zawias, jezeli ten dolny zawias masz poluzowany czyli odkrecony to trzeba go dokrecic, jezeli jest on natomiast uszkodzony czyli rozhehlany no to trzeba by wymienic go


Pozdrawiam T.O.B.I.

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/84/0c1e57131f62f7d5.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Smaczny
Forum Master
Forum Master
Posty: 1007
Rejestracja: czw sty 06, 2005 20:15
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

Post autor: Smaczny » wt mar 20, 2007 12:50



FORD
Fix Or Repair Daily

Awatar użytkownika
kolizebo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: pn mar 19, 2007 12:16
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Post autor: kolizebo » wt mar 20, 2007 13:15

T.O.B.I. pisze:byl niedawno watek o zawiasach, ja tez mialem z tym problem i zastosowalem podkladke pod dolny zawias, jezeli ten dolny zawias masz poluzowany czyli odkrecony to trzeba go dokrecic, jezeli jest on natomiast uszkodzony czyli rozhehlany no to trzeba by wymienic go
oba zawiasy się trzymają dobrze tylko "lata" na sworzniu właśnie. Poczytałem o tym troche i sam tego nie zrobie bo nawet narzędzi nie mam odpowiednich :> Dzieki za pomoc :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 580 gości