antena cb

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mariachi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: pn mar 05, 2007 16:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: mariachi » sob mar 17, 2007 23:24

a ja jak mialem mk1 to zrobilem dziure w dachu bo mi nie bylo szkoda . Teraz mam mk3 i tydzien myslalem jak rozwiazac problem z montazem anteny, rozwazalem kupno magengnesowki, montaz na uchwycie na tylnej klapie.
Ale doszlem do wniosku ze antena najlepiej pracuje gdy jest wmontowana na stale w karoserii (co jest potwierdzone doswiadczalnie - www.cb-radio.pl) i wywalilem antene radiowa z dachu, zamiast niej wsadzilem mojego lema at900. Antena radiowa zostala zastapiona dyskretna antena wewnetrzna przyklejana wewnatrz na szybe,



msokolek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 227
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 23:42
Lokalizacja: WE

Post autor: msokolek » ndz mar 18, 2007 15:53

Witoos pisze:Aha to dobrze! U mnie jest co chwila przycinany a dzisiaj jakos tak dziwnie mi szumialo i sie wystraszylem ze to coś z kablem... Z drugiej strony moze to i z kablem coś byc bo przy wtyczce kabel był zginany strasznie :/

hmmm jak miałem na magnesówke to co chwila ja sciągałem i musiałem otwierać drzwi

do bagażnika nie muszę i nie mam po co zagladać co chwilę tak więc kabel nie jest przycinany co chwile
pozdrawiam


Oświetlenia, doradzę, załatwię......

może się przydam

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 362 gości