Brak mocy

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

luffyi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 04, 2019 21:12

Brak mocy

Post autor: luffyi » pn mar 04, 2019 21:27

Witam, mam pewien problem i zanim oddam samochod do mechanika, chcialbym dowiedziec sie czegos wiecej z forum, poniewaz ja jestem kompletnie zielony w tych sprawach. Samochod to Golf 4 1.6 Po 10-15 minutach po odpaleniu podczas jazdy samochod w pewnym zbija obroty do +/- 1000 przy czym mocno szarpie, po tej akcji samochod traci moc, tak jakby sie zatykal czy cos, nie mam pojecia. Jest jeszcze jedna sprawa, mysle ze moge ja tu opisac bo wydaje mi sie, ze powod jest ten sam. A wiec gdy zgasze silnik i po chwilii wracam do samochodu chcac go odpalic to bez dodawania gazu nie odpali, dodatkowo gdy odpale go przy dodawaniu gazu to odrazu brakuje mocy. Dopiero gdy odczekam dluzsza chwile to odpali normalnie i podziala 10-15 minut i zas traci moc. Jestem swiezym kierowca, nie mam pojecia jak inaczej mam to opisac, lecz mysle ze znajdzie sie osoba ktora zrozumie co mam na mysli haha. Z gory dzieki za pomoc!!!



Awatar użytkownika
kamykgoral
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt mar 05, 2019 17:00
Auto: VW Golf V 2008
Silnik: 1.9

Re: Brak mocy

Post autor: kamykgoral » wt mar 05, 2019 17:08

Filtry sprawdzałeś ?>



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 182 gości