Nie odpala..

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

riseN92
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr lip 22, 2015 22:29

Nie odpala..

Post autor: riseN92 » ndz gru 04, 2016 00:47

Witam wszystkich. Mam problem z golfikiem IV 1.4 akq, zacznę od początku wczoraj byłem na badaniach było wszystko ok poza lewą półoska miala drlikatne luzy, dzis popadalo troche sniegu i postanowilem sie wybrac na lotnisko sie poslizgac trochę pojezdzilem nagle mnie obróciło i zaczalem się toczyć do tylu na trójce jeśli dobrze pamiętam i bez sprzęgła po czym samochód zgasł, odpalilem go przejechałem ok 50m i ponownie zgasł po czym już nie odpalił, rozrusznik kręci ale nie słychać aby silnik się obracal na biegu i rozruszniku jest obrót silnika bo podjedzie ok metra ale nie da rady go przełamać na zaciag slychac coś jakby tylko takie "szelepanie" w silniku dodam tylko ze rozrząd Nowy wszystkie paski są na swoim miejscu bo sprawdzałem głowica cała po remoncie tydzień temu wszystko było robione (koszt ok 1000zl) możecie mnie jakoś naprowadzic gdzie i czego szukać, co mogło się stać?
Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8869
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

Nie odpala..

Post autor: marcin7x5 » ndz gru 04, 2016 14:19

Zobacz czy możesz obracać wałem korbowym?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości