Bora 1.8t AUQ błędy

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

taksi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn lis 14, 2011 21:53

Bora 1.8t AUQ błędy

Post autor: taksi » wt paź 25, 2016 21:20

Siemka do rzeczy rozrząd wymieniony niedawno jakieś 4mc temu ostatnio pojawił się problem błąd P0011 mechanik na próbę wrzucił swój czujnik. Nie pomogło, padło żeby wymienić napinacz łańcucha rozrządu suma sumaru wymieniłem komplet tj napinacz, łańcuch, uszczelki. I w weekend długo nie trzeba było czekać pojawiły takie błędy https://zapodaj.net/35075b4f57b82.jpg.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Przy wrzucaniu napinacza, łańcucha mechanik sprawdzał rozrząd
wszystko było spasowane na znakach. Nie wiem już gdzie szukać awarii. Miał może ktoś takowy problem? Wiecie może gdzie by dalej szukać problemu.



Awatar użytkownika
darwaz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 982
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 16:23
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Bora 1.8t AUQ błędy

Post autor: darwaz » wt paź 25, 2016 22:49

Nie szukaj dalej problemów tylko drugi raz sprawdź ustawienie rozrządu na pasku i na łańcuchu. To że mechanik powiedział że jest ok nie znaczy że się nie pomylił.



taksi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn lis 14, 2011 21:53

Bora 1.8t AUQ błędy

Post autor: taksi » pt lis 04, 2016 13:10

No więc sprawa ma się tak że wczoraj odebrałem auto mechanik posprawdzał wszystkie oznaczenia wszystko jest na swoim miejscu. Rozrząd jak i łańcuch jest w odpowiednim ustawieniu. Za to ja za długo nie nacieszyłem się brakiem denerwującej kontrolki check. Wypad od mechanika do stacji benzynowej drugie odpalenie i znów świeci się check dziś jadę do niego zerknąć czy to może nie inny błąd ale wątpię. Co może być jeszcze nie tak...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości