Niskie obroty, na zimnym gaśnie

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
eMKaIV
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz paź 18, 2015 13:29

Niskie obroty, na zimnym gaśnie

Post autor: eMKaIV » ndz paź 18, 2015 13:39

Jako, że jest to mój pierwszy post tutaj chciałem się serdecznie ze wszystkimi przywitać :)

Posiadam golfa mk4 1.4 16v silnik AKQ z LPG stag4 i posiadam następujący problem: zaraz po odpaleniu na zimnym silniku auto gaśnie chyba, że trzymam mu pedał gazu na większych obrotach. Gdy złapie temperaturę około 30stopni (wtedy przełącza mi się na gaz) i puszczę mu pedał gazu to schodzi do obrotów około 600. Silnikiem trochę trzęsie i jak na biegu jałowym mu przygazuję to spada tak do 300-400 obrotów i dopiero wskoczy na 600 a czasem już nie podniesie się z tych 400 obrotów i potrafi zgasnąć. Tak samo podczas jazdy. Wymieniałem w nim cewkę, przewody, świece, sondę lambdę (najpierw nowy zamiennik i później kupiłem ori używkę z tego samego silnika) i silnik nie ma żadnych błędów. Po odłączeniu czujnika temperatury wody jest bez zmian. Wymieniłem również uszczelki kolektora ssącego. Nie wiem już co może być nie tak. Ma ktoś jakieś pomysły lub ten sam problem i go rozwiązał? Pozdrawiam.



jan1966
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 806
Rejestracja: pn sie 10, 2015 13:20

Niskie obroty, na zimnym gaśnie

Post autor: jan1966 » ndz paź 18, 2015 14:02

Przepustnica , przepływomierz



Awatar użytkownika
eMKaIV
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz paź 18, 2015 13:29

Niskie obroty, na zimnym gaśnie

Post autor: eMKaIV » ndz paź 18, 2015 19:22

No właśnie przepustnica zauważyłem, że jest ulana olejem na zewnątrz i tak samo filtr powietrza jest trochę w oleju.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości