GOLF IV 2.0 AZJ +LPG Problem z odpalaniem zimnego silnika

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Sanczez777
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr gru 16, 2015 10:28

GOLF IV 2.0 AZJ +LPG Problem z odpalaniem zimnego silnika

Post autor: Sanczez777 » czw lis 03, 2016 23:09

Witam!
Mam problem z odpalaniem zimnego silnika nie chce zapalić od strzała rozrusznik działa normalnie, muszę dłużej pokręcić jakieś 10-15sek i dopiero zapala, gdy silnik jest rozgrzany odpala bez problemu, wymieniłem świece, cewkę, przewody, czujnik spalania stukowego, czujnik położenia wału sprawdzony jest ok, ciśnienie paliwa również jest w porządku. Błędy które pokazuje komputer to sporadyczny spalania stukowego i sporadyczny błąd sondy ale błędy pojawiały się już wcześniej. Nie mam już pomysłu co to może być, może ktoś z was miał podobny problem.



bioly05011
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2828
Rejestracja: ndz lut 13, 2011 21:36
Lokalizacja: Rzepin

GOLF IV 2.0 AZJ +LPG Problem z odpalaniem zimnego silnika

Post autor: bioly05011 » pt lis 04, 2016 07:18

listwa lpg do sprawdzenia,a możesz sprawdzić jeszcze przełączyć na benzynę niech pochodzi z 2 do 5 minut i tak to zostawić i sprawdź jak odpali na drugi dzień zimny ,prawdopodobnie ciśnienie z listwy schodzi i rano odpala na dwóch paliwach...
dodam jeszcze że możesz zdjąć wtyczkę z czujnika temperatury cieczy i zobaczyć jak zapali...


Sprzedam części do pomp wtryskowych,całe pompy 110afn,90 1z, 90 Z górnym przelewem,pompa renault 1.9dti tłok 11

Awatar użytkownika
pinstonvw
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: śr sty 27, 2010 00:33
Lokalizacja: Bogatynia
Kontakt:

GOLF IV 2.0 AZJ +LPG Problem z odpalaniem zimnego silnika

Post autor: pinstonvw » wt lis 08, 2016 22:25

LPG jest dobrze wyregulowane? Polecam pojeździć jeden dzień na Pb i na następny dzień odpalić i zobaczyć czy jest poprawa. Być może problem jest taki jak pisał przedmówca lub też mapa od Pb się rozjeżdża i stąd problem z odpalaniem. Przerabiałem takie coś w jakimś modelu.


...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości