Problem nie jedzie ,gasnie

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Bodzixx94
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob sie 06, 2016 18:32

Problem nie jedzie ,gasnie

Post autor: Bodzixx94 » sob sie 06, 2016 18:44

Witam mam problem z swoim golfem 1.8t AGU problem polega na tym ze jakis miesiac temu kupilem to auto i od ppoczatku wydawalo mi sie ze nie jedzir jak jechac powinno po krotkiej eksploatacji auto przestalo jechac calkiem tzn wkrecalo sie do 3 tys i nic dalej jakby go zalewalo zmienilem przepustnice sprawdzilem wszystkie podcisnienia i dalej problem byl... nastepny moj wybor trafil na pompe paliwowa.. zmienilem bylo ok przez pierwsze kilka dni odczulem "ze teraz jedzie " no i teraz znow problem zaczyna wracac wkręca sie do okolo 4 tys. A jak mu np przy 2tys klepniesz pelny gaz to kicha prycha i nie jedzie. Dodam ze w aucie jest filtr stozkowy i zawor upustowy blow off. W samochodzie niema lpg, i teraz do was pytanie drodzy forumowicze ktos cos jakies sugestoe ? Powiem tak ze myślę podepne pod kompa jak nic nie pokaze to dolozyc jeszcze jedna pompe i wlozyc seryjny zawor DV. Wiecej pomyslow niemam ew. Wszystkie doloty sprawdzic.



Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8869
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

Problem nie jedzie ,gasnie

Post autor: marcin7x5 » ndz sie 07, 2016 09:52

Układ zapłonu do sprawdzenia.



roger1910
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 08, 2016 08:42

Re: Problem nie jedzie ,gasnie

Post autor: roger1910 » pn sie 08, 2016 08:58

wiem co może być kolego z ty twoim autkiem jeśli sprawdzisz układ zapłonu i będzie ok to daj znać .



szymin89
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: sob cze 12, 2010 08:21
Lokalizacja: Augustów/Berlin

Problem nie jedzie ,gasnie

Post autor: szymin89 » sob sie 13, 2016 16:07

Wymieniales filtr paliwa? Jesli nie to nie zaszkodzi a moze pomoc. Moj sie odkleil od obudowy i latal luzno. A powiedz jeszcze jaki przewod masz miedzy pompa paliwa a obudowa pompy?



Bodzixx94
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob sie 06, 2016 18:32

Re: Problem nie jedzie ,gasnie

Post autor: Bodzixx94 » sob sie 13, 2016 16:28

Panowie średnio się mi chce wydawać ze zapłon bo po od pięciu każdej cewki czuć roznice. Tak filtr paliwa był wymieniany. Przewód w koszu pompy jest orginalby ale nie pęknięty sprawdzałem, ciągle mi nie dają spokoju podciśnienia ale prawdę mówiąc nie mam czasu nawet sprawdzić i jeszcze jedna sprawa wychodzi podciśnienie z przepustnicy i idzie do zbiorniczka podcisnien i potem się rozgalezia i są dwa zaworki i za zbiorniczkiem zaworek jest ustawiony w przód normalnie a ten przed zbiorniczkiem jest ustawiony odwrotnie wydaje mi się że tak nie powinno być



szymin89
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: sob cze 12, 2010 08:21
Lokalizacja: Augustów/Berlin

Problem nie jedzie ,gasnie

Post autor: szymin89 » sob sie 13, 2016 17:56

Ten 'zbiorniczek podcisnien' to evap/filtr wegla aktywnego.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości