Golf IV AKQ, Problem z rozrządem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Muderek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 07, 2016 17:04

Golf IV AKQ, Problem z rozrządem

Post autor: Muderek » czw kwie 07, 2016 17:28

Witam wszystkich golfiarzy :) Jestem nowy :hmm:

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc przy moim golfie, otóż od jakiegoś czasu zaczęło coś strzelać, rzęzić pod maską w losowych momentach, nie systematycznie, aż wreszcie po ruszeniu na krzyżówce coś pykło pod maską na amen, i do dzisiaj nie odpala :( . Tak oto się zachowywał : https://www.youtube.com/watch?v=IwZt2qGkhiY" onclick="window.open(this.href);return false;
Na innym forum jeszcze nie pomogli, więc zdecydowałem samemu poszukać przyczyny ( jestem troche zielony w tych sprawach jeszcze :los2: ) i dotarłem do tego oto punktu, oczywiście nagrałem dla Was drugi filmik :grin: https://www.youtube.com/watch?v=mt2g2lsP7Ww" onclick="window.open(this.href);return false; doczytałem, że to chyba rolka od pompy chłodniczej, w zbiorniku wyrównawczym sucho (podczas holowania migała kontrolka oleju, zaczęło piszeć, potem abs na pomarańczowo, potem na czerwono, choinke miałem na konsoli :? ) Jak widać na wideo, lata ta zębatka i teraz podpowiedzcie, co robić ? Czy wymienić ją razem z tą pompą ? Czy cały rozrząd, proszę o pomoc, serce boli jak on taki rozkraczony w garazu jest :rozpacz:



Awatar użytkownika
OskarXXX
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: ndz sty 17, 2016 12:45

Golf IV AKQ, Problem z rozrządem

Post autor: OskarXXX » czw kwie 07, 2016 18:07

Kompletny rozrząd z pompą wody płaciłem coś koło 600 zł więc pokusiłbym się o wymiane tego i zobaczyć co dalej :)



Awatar użytkownika
Muderek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 07, 2016 17:04

Golf IV AKQ, Problem z rozrządem

Post autor: Muderek » czw kwie 07, 2016 19:54

A co z tą drugą pompą, chlodnicza (chyba ze to ona) ? Ją pewnie tez wymienic, polecacie wymiane samemu czy lepiej do warsztatu oddac, w niemczech zawołają krocie, lepiej kupic na allegro i dac im do roboty tylko, a jesli ktos juz robil rozrząd w 1.4 to za pomoca takiego klucza, ktory mierzy Nm (nie wiem jak sie nazywa) czy bez tego da rade ogarnac temat ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości