wypływające paliwo na włączonym silniku, podciśnienie w baku

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

pabricio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw maja 06, 2010 08:02
Lokalizacja: Częstochowa

wypływające paliwo na włączonym silniku, podciśnienie w baku

Post autor: pabricio » sob kwie 12, 2014 23:11

Witam
Dziś zauważyłem następującą usterkę, po krótkiej przejażdżce, wysiadając poczułem zapach świeżego paliwa, szybkie oględziny - mokry prawy tylni błotnik, odkręcam wlew, z bardzo dużym ciśnieniem ulatniają się opary paliwa, słychać dźwięki ala pękający lód-zbiornik paliwa kurczy się do oryginalnych rozmiarów, podnoszę maskę, sprawdzam przewody do filtra węglowego, wszystko w porządku, odpalam samochód pracuje równo, odpowietrzenie działa-"stuka",podpinam kompa, zero błędów, krótka przejażdżka, powrót, odkręcam wlew paliwa z impetem wylewa się benzyna. Proszę o pomoc, dodam że filtr paliwa wymieniony 3lata temu.


Świeżak

pabricio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw maja 06, 2010 08:02
Lokalizacja: Częstochowa

Re: wypływające paliwo na włączonym silniku, podciśnienie w

Post autor: pabricio » ndz kwie 13, 2014 15:02

Witam
Dziś zauważyłem następującą usterkę, po krótkiej przejażdżce, wysiadając poczułem zapach świeżego paliwa, szybkie oględziny - mokry prawy tylni błotnik, odkręcam wlew, z bardzo dużym ciśnieniem ulatniają się opary paliwa, słychać dźwięki ala pękający lód-zbiornik paliwa kurczy się do oryginalnych rozmiarów, podnoszę maskę, sprawdzam przewody do filtra węglowego, wszystko w porządku, odpalam samochód pracuje równo, odpowietrzenie działa-"stuka",podpinam kompa, zero błędów, krótka przejażdżka, powrót, odkręcam wlew paliwa z impetem wylewa się benzyna. Proszę o pomoc, dodam że filtr paliwa wymieniony 3lata temu. GOLF mk4 silnik 1.8T AUM


Świeżak

Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

wypływające paliwo na włączonym silniku, podciśnienie w baku

Post autor: grandi » pn kwie 14, 2014 09:26

zacznik od odpowietrznika


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

pabricio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw maja 06, 2010 08:02
Lokalizacja: Częstochowa

wypływające paliwo na włączonym silniku, podciśnienie w baku

Post autor: pabricio » pn kwie 14, 2014 09:56

dzięki, problem rozwiązany mój mało rozgarnięty mechanik, po wymianie rozrządu źle pospinał przewody, pozamieniał je....


Świeżak

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości