Mk IV 1.6SR APF

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
z1bartas
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 191
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 14:34
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Kontakt:

Mk IV 1.6SR APF

Post autor: z1bartas » sob paź 02, 2010 09:21

Witam, mam problem ze swoim golfem, mianowicie zaczelo sie od ori alarmu ktory ciagle i bez powodu wyje jak opetany na noc musze odlaczac akumulator, a drugi problem zaczol sie pare dni temu kiedy jade stala predkoscia lub przyspieszam golf niereaguje na dodawanie gazu obroty przez chwile stoja w miejscu a pozniej zaczynaja opadac az silnik sie wylaczy musze sie wtedy zatrzymac i ponownie odpalac i tak sie dzieje co pare przejechanych km.. zachowuje sie tak jakby mu w pewnym momencie odcielo doplyw paliwa.. ale ja sie zbytnio nieznam na takich sprawach :( jesli ktos sie spotkal z takimi przypadkami to prosil bym o pomoc z gory dzieki



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Mk IV 1.6SR APF

Post autor: Qto » sob paź 02, 2010 09:44

Sprawa alarmu...jak masz dostęp do VAGa to możesz sprawdzić który czujnik uruchamia alarm...jak nie masz, to sprawdź czy jak alarm wyje to świecą się światełka w podsufitce lub bagażniku - lampki muszą być ustawione tak żeby się zapalały przy otwartych drzwiach.



Awatar użytkownika
z1bartas
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 191
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 14:34
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Kontakt:

Mk IV 1.6SR APF

Post autor: z1bartas » sob paź 02, 2010 11:09

a da sie jakos odlaczyc narazie ten alarm zeby niewyl ? sa do niego jakies bezpieczniki czy cos?



siorpp5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn gru 13, 2010 18:27

Re: Mk IV 1.6SR APF

Post autor: siorpp5 » pn gru 13, 2010 22:07

Witam, co do alarmu to zapala Ci sie najprawdopodobniej z przyczyny ze ktores drzwi albo tylna lub przednia klapa sa otwarte. ja mialem przypadek ze tylna klapa byla zamknieta ale nie tak jak powinna i alarm wył . jak mylem auto mocniej zamknalem tylna klape i alarm przesta. klapa musi tak sie zamknac zeby rownala sie z lampami albo lekko chowała. pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości