1.8 AAM Szarpie przerywa gaśnie.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
xdeman
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: czw cze 21, 2007 16:00
Lokalizacja: Gorlice

1.8 AAM Szarpie przerywa gaśnie.

Post autor: xdeman » śr gru 08, 2010 14:22

Witam. Mam problem z moim golfikiem .
A mianowicie : po odpaleniu samochód chodzi bardzo dobrze zarówno na benzynie jak i na gazie , jeśli na dworze jest sucho , nie ma zadnego problemu . A od wczoraj zączał świrować , po przejchaniu sie 2-3km po błocie pośniegowym i kałużach , auto zaczeło przerywać , duśić sie , strzelać raz w wydech , a raz w dolot aż w końcu zdechło . Ponowne odpalenie było drogą przez mekkę ale w końcu jakoś zaskoczył na benzynie , chodził jak traktor sądzę że na dwóch , trzech garach, powyżej 2500 rpm zachowywał sie normalnie , ale odpuszczenie gazu i próba przyśpieszenia skutkują dławieniem sie , strzelaniem w dolot i wydech . Panowie co to może być ? Dzisiaj wymieniłem przewody WN , ale nie wiele to pomogło . Dziekuje za wszelką pomoc.
Pozdrawiam Mariusz



Awatar użytkownika
Dejwid20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pn lis 29, 2010 15:13
Lokalizacja: KONIN <PKN>

1.8 AAM Szarpie przerywa gaśnie.

Post autor: Dejwid20 » śr gru 08, 2010 16:25

kolego Wyciagnij kopułke i ja wyczyśc ,zapewne nie masz oslony pod silnikiem, i jak wjedziesz w kaluze nawali sie tam wody i pupa zimna zachowuje sie ja napisałes wyżej.
wyciagnij ja i wyczyść i ten palec tez wyczysc papierem sciernym DELIKATNIE i skrec ponownie powinno pomoc.
Napisz tutaj jak by nie pomogło



mateuszfr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw gru 09, 2010 11:38

1.8 AAM Szarpie przerywa gaśnie.

Post autor: mateuszfr » czw gru 09, 2010 12:35

wymien kable i problem zniknie



jarek43_16
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: wt paź 19, 2010 22:28
Lokalizacja: Lubartów

1.8 AAM Szarpie przerywa gaśnie.

Post autor: jarek43_16 » czw gru 09, 2010 22:42

mateusz a ty umiesz czytać? :ass:



Awatar użytkownika
xdeman
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: czw cze 21, 2007 16:00
Lokalizacja: Gorlice

1.8 AAM Szarpie przerywa gaśnie.

Post autor: xdeman » pt gru 10, 2010 00:33

Witam. Problem został rozwiązany . Przyczyną takiego stanu rzeczy były świece zapłonowe , niby wyglądały ok , ale miały przebicie. W sumie teraz trochę żałuje że wymieniłem przewody, ale myśle że teraz będzie ok przez jakiś czas :) Świece najlepiej to sprawdzić otwierając wieczorem maskę i podlać trochę wodą , u mnie przy trzech garkach robiła się choinka . Przy okazji wyczyściłem palec i kopułkę i narazie gitara gra. Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości