muli na benzynie<szarpie>obrotów nie może utrzymać

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

bartek123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn paź 04, 2010 22:45

muli na benzynie<szarpie>obrotów nie może utrzymać

Post autor: bartek123 » wt paź 05, 2010 14:57

koledzy pomóżcie mam golfa3 silnik 1.6 benzyna z gazem, mam problem .z jeżdżeniem na benzynie ..:(muli mi go zajebiście..:( nawet nie moge ruszyć z jedynki....a obrotów wogule nie utrzyma wspomne że pompka paliwa wymieniona,kable i świece tez aparat zapłonowy też....już bezradny jestem ..:(a na gazie bardzo ladnie jeżdzi..:(...hmmm...wtrysk tez wymieniałem i tez nić ....>:(np. jak jade obrotów mam 3000tyś.to same mi spadają i gaśnie chodż nogi z gazu nie zdjąłem..>:(i jak chce go przyżyłować to szarpie bardzo...:(



fidyk golf
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: wt paź 05, 2010 10:26

Re: muli na benzynie<szarpie>obrotów nie może utrzymać

Post autor: fidyk golf » wt paź 05, 2010 16:36

masz tam przepłwke ?



bartek123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn paź 04, 2010 22:45

Re: muli na benzynie<szarpie>obrotów nie może utrzymać

Post autor: bartek123 » śr paź 06, 2010 00:21

hmmm...kurcze jestem ciemny z tych tematów...jutro się dowiem ..a silnik mam 1.6i rocznik 94..z tego co wiem to abu.....i chyba niema przepływki...jednopukt wtrysk......ehhh bezradny jestem...:(dobija mnie te auto :grrr: ,i co to takiego ta przepławka?????gdzie sie znajduje .???



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

muli na benzynie<szarpie>obrotów nie może utrzymać

Post autor: Paweł Marek » śr paź 06, 2010 01:22

nie masz przepływomierza, a co to jest w googlach znajdziesz. Może podłącz auto do VAG. Nie piszesz czy filtr paliwa zmieniłeś, podejrzany jest TPS.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Amstafizna
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: czw wrz 09, 2010 08:59
Lokalizacja: Koszalin

muli na benzynie<szarpie>obrotów nie może utrzymać

Post autor: Amstafizna » śr paź 06, 2010 07:31

Jak jeździ dobrze na gazie to winny może być moment przełączania z powrotem na paliwo, albo sonda lambda.


Najlepsza na smutki butelka wódki.

Zapraszam, moja Golfizna :
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=355792" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

bartek123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn paź 04, 2010 22:45

Re: muli na benzynie<szarpie>obrotów nie może utrzymać

Post autor: bartek123 » śr paź 06, 2010 13:36

na vag brałem go juz i żadnych bledów nie pokazuje ,a filtr paliwa wymieniłem razem z pomką paliwa to pochodziło dwa dni czysto obroty i zaczeło i dalej się psuc,tylko że taka róznica była że tylko obrotów nie mógł utrzymać jednakowych,a po dwóch miesiącach zaczeło go bardzo mulić że nawet jeżdzić się nieda...:(taki słaby jest,a z gazem tez myśle ze masz racjie bo gdy ładnie chodził na benzynie to było ok a jak zaczołem przełanczać na gaz to na benzynie się psuł znowu..:( wspomne że sąda jest dobra,koledzy powiedżcie mi czy to może mieć też coś wspólnego jak mi kopci na niebiesko???podejrzewam żę olej mi spala,może mieć na to wpływ że taki mół jest ?????



bartek123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn paź 04, 2010 22:45

muli na benzynie<szarpie>obrotów nie może utrzymać

Post autor: bartek123 » śr paź 06, 2010 13:41

..A TPS-jest dobry bo mechanik mi sprawdzał......:( sam już nie wiem co może mu by c..;(



Awatar użytkownika
T.O.B.I.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1935
Rejestracja: sob cze 24, 2006 11:15
Lokalizacja: Police
Kontakt:

muli na benzynie<szarpie>obrotów nie może utrzymać

Post autor: T.O.B.I. » śr paź 06, 2010 13:50

zaczął bym od sprawdzenia rozrządu i zapłonu, jeśli auto po resecie komputera jeździ na benzynie dobrze (bez przełączania na gaz) to znaczy że łapie błędy od instalacji gazowej, wyczyść przepustnicę, zrób reset kompa, sprawdź filtr powietrza


Pozdrawiam T.O.B.I.

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/84/0c1e57131f62f7d5.jpg[/img][/url]

bartek123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn paź 04, 2010 22:45

Re: muli na benzynie<szarpie>obrotów nie może utrzymać

Post autor: bartek123 » śr paź 06, 2010 16:27

własnie rozmawiałem z mechanikiem i powiedział mi że zapłon miałem przestawiony ...przez wymienianie aparatu zapłonowego nie ustawił zapłonu mechanik:(i silnik do remontu jeszcze odma wylatuje z silnika do wtrysku...a filtr powietrza wymieniłem na nowy.....jeszcze nie wiem jak z tym rozrżadem ...



bartek123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn paź 04, 2010 22:45

Re: muli na benzynie<szarpie>obrotów nie może utrzymać

Post autor: bartek123 » czw paź 07, 2010 11:41

własnie wymieniłem filtr powietrza bo był brudny bardzo,rozrząd mam dobry,wymieniłem jeszcze rurke od obudowy filltra powietrza bo była pęknięta,zresetowalem kompa i teraz chodzi dobrze .:),tylko z tym gazem musze coś zrobić że łapie błedy po przełączeniu na gaz......dam znac jeszcze jak sie będzie autko spisywało bo jeszcze duzo nie jeżdziłem.......mam nadzieje że pochodzi już dlugo....pozdrawiam i dzieki



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości