Problem z odpaleniem na zimnym silniku Mk3

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

VW IRL

Problem z odpaleniem na zimnym silniku Mk3

Post autor: VW IRL » wt sty 03, 2012 12:30

karol2010 pisze:Sądze ze na podstawie nr vin beda pasowac. ale na przyszłość jak jestes daleko to sprawdzaj nr seryjne danego podzespolu i pod nie kupuj cześci bo o tyle ja czy koledzy w pl moga pojechac czy nawet pojsc do sklepu i wymienic o tyle ty jestes skazany na popsuty samochod i zakup nowych częsci. pozdro:)
Dzieki bardzo no w tej kwesti sie zgodze i przyznam ci racje bo juz nie raz mialem sytuacje ze mialem czesci ktore mi nie pasowaly no ale to jest loteria albo trafie albo nie zawsze zanim ktokolwiek mi kupi czesci w Pl to uprzedza sprzedawce ze pomylki nie moze byc mam jeden zaufany sklep w ktorey jeszcze mi sie nie trafilo aby koles mi nie trafil wysylam mu zawsze nr vin i po tym mi sciaga czesci no a ruznica jest taka ze jakbym mial cokolwiek kupic tutaj czyli w IRL to za ta sama cene bede mial dwe te same rzeczy przyklad linka do sprzegla z przesyka kosztowala mnie 15 euro a kupujac w IRL zaplacilbym 40



VW IRL

Problem z odpaleniem na zimnym silniku Mk3

Post autor: VW IRL » ndz sty 15, 2012 15:30

Regeneracja rozrusznika zakonczona sukcesem ( wymienione tuleje szczotkotrzymacz ) wiec dziekuje za wasza pomoc i proponuje zamknac temat



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości