Lekkie szarpanie w czasie jazdy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

krzysiek_GTI
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 230
Rejestracja: pn lis 25, 2013 14:46
Lokalizacja: Góra Dolny-Śląsk

Lekkie szarpanie w czasie jazdy.

Post autor: krzysiek_GTI » czw sie 07, 2014 19:11

skorpionlcz, uszczelnij całą podstawe sylikonem i śruby gwint posmaruj klejem do szyb i skrec nie powinno sie nic rozkrecać , lub podkładki rozprężne żeby się nie rozkrecało :) mam nadzieje ze pomogłem chociaż troche :) :bigok: , jak ktoś sie nie zgadza z moim komentarzem to doradźcie co można z tym zrobić ::)


TEMAT ! White VW !Mercedes! http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=545560" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

skorpionlcz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: pt lip 25, 2014 09:57

Lekkie szarpanie w czasie jazdy.

Post autor: skorpionlcz » czw sie 07, 2014 19:40

dobry pomysł sylikon mam zobacze bo teraz dokręciłem i narazie pojeżdze zobaczę



krzysiek_GTI
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 230
Rejestracja: pn lis 25, 2013 14:46
Lokalizacja: Góra Dolny-Śląsk

Lekkie szarpanie w czasie jazdy.

Post autor: krzysiek_GTI » czw sie 07, 2014 20:19

skorpionlcz, śruby możesz też sylikonem przesmarowac zeby nie odkrecalo sie :) bo klej do szyb moze byc problem zeby pozniej odkrecic :)


TEMAT ! White VW !Mercedes! http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=545560" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

skorpionlcz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: pt lip 25, 2014 09:57

Lekkie szarpanie w czasie jazdy.

Post autor: skorpionlcz » czw sie 07, 2014 20:22

dzieki spróbuje



skorpionlcz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: pt lip 25, 2014 09:57

Lekkie szarpanie w czasie jazdy.

Post autor: skorpionlcz » pt sie 08, 2014 17:36

Niestety nie pomogło dalej tak jakby przez około 3 minut dostawał paliwo z powietrzem . Może być to wina serwa hamulcowego ?



skorpionlcz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: pt lip 25, 2014 09:57

Lekkie szarpanie w czasie jazdy.

Post autor: skorpionlcz » pt sie 08, 2014 20:39

ręce mi opadają co to może być . dużo w niego doinwestowałem więc nie chce się go pozbywać. chce go naprawic i nim pojeżdzić . :(



krzysiek_GTI
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 230
Rejestracja: pn lis 25, 2013 14:46
Lokalizacja: Góra Dolny-Śląsk

Lekkie szarpanie w czasie jazdy.

Post autor: krzysiek_GTI » pt sie 08, 2014 23:33

skorpionlcz, błąd złej regulacji mieszanki , moze filt powietrza ?zapchany , prawwdz wszystkie weżyki od monowtrysku każdy wężyk od początku łączenia do samego konca leć i sprawdzaj , wiadomo auto nie jest juz nowe , moze byc ze któryś z nich sparciały jest ,
2 odpal zimny silnik z odpiętym czujnikieem temperatury cieczy i napisz co sie dzieje (ten czujnik dawkuje paliwo ile ma podawać dla zimnego silnika jak i rozgrzanego)


TEMAT ! White VW !Mercedes! http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=545560" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

skorpionlcz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: pt lip 25, 2014 09:57

Lekkie szarpanie w czasie jazdy.

Post autor: skorpionlcz » sob sie 09, 2014 12:05

Czujnik kolego odpinałem nic to nie poprawia tak jakby nadal łapał lewe powietrze. Zrobiłem to tak że jak rozebrałem wtrysk to górną część czyli wtrysk i mieszalnik gazu uszczelniłem wyciętą z papieru podkładką i sylikonem by było szczelniejsze. Słyszałem że gaz jest strasznie uczulony na lewe powietrze więc razem z podkładką dałem sylikon firmy Dirko. Potem tak jak mówiłeś uszczelniłem podstawę też sylikonem . Nic się nie zmieniło nawet auto słabsze jest jak było. Wymieniony został czujnik temperatury i sonda po wymianie reset komputera z odpięciem klemy. Ręce mi opadają . Mi się wydaje że nadal nieszczelna jest obudowa razem z wtryskiem i przez to się to dzieje lub to serwo hamulcowe . Nie mam już bladego pojęcia auto jest zmulone.



krzysiek_GTI
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 230
Rejestracja: pn lis 25, 2013 14:46
Lokalizacja: Góra Dolny-Śląsk

Lekkie szarpanie w czasie jazdy.

Post autor: krzysiek_GTI » sob sie 09, 2014 13:25

kurde nie wiem co moze byc , ale skoro mówiłeś ze zła mieszanka to zmień mechanika i jedz do innego :) najlepiej jedz na stacje diagnostyczna niech ci na kompie sprawdzą i ci zrobią to napewo lub dojdą co jest winne , wwychodzi ci biały weżyk i idie w strone filtra powietrza ?


TEMAT ! White VW !Mercedes! http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=545560" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
mleko1984
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: pt lut 08, 2008 06:44
Lokalizacja: wrocław

Lekkie szarpanie w czasie jazdy.

Post autor: mleko1984 » sob sie 09, 2014 16:06

Hej, ja znalazłem problem, u mnie wisiał na włosku jeden przewód od masy ECU, który jest uziemiony przy pokrywie zaworów. Kabel poprawiony i problem jak ręką odjął. Polecam sprawdzić elektrykę :)



skorpionlcz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: pt lip 25, 2014 09:57

Lekkie szarpanie w czasie jazdy.

Post autor: skorpionlcz » sob sie 09, 2014 16:16

Mam pytanie wtrysk z innej pojemności do np. 1.8 będzie pasował . Bo chce założyć wtrysk inny nie wiem z ajkiej pojemności wygląda identycznie jak mój. tylko kolor zielony a ja mam pomarańczowy. to jest jakaś różnica



skorpionlcz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: pt lip 25, 2014 09:57

Lekkie szarpanie w czasie jazdy.

Post autor: skorpionlcz » wt sie 19, 2014 17:13

Wymieniłęm teraz ostatnio wtryskiwacz jednak to nie pomogło . Podstawa monowtrysku wymieniona też nic nie pomogło. Pompka paliwa wymieniona. ręce mi opadają . Sprawdze teraz serwo hamulcowe. Może ono mieć jakiś wpływ na rozruch auta i jak na zimnym chodzi jakieś lewe powietrze ?



krzysiek_GTI
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 230
Rejestracja: pn lis 25, 2013 14:46
Lokalizacja: Góra Dolny-Śląsk

Lekkie szarpanie w czasie jazdy.

Post autor: krzysiek_GTI » wt sie 19, 2014 19:06

skorpionlcz, sprawdz kompresje na cylindrach


TEMAT ! White VW !Mercedes! http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=545560" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

skorpionlcz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: pt lip 25, 2014 09:57

Lekkie szarpanie w czasie jazdy.

Post autor: skorpionlcz » wt sie 19, 2014 20:15

jak to zrobic



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości