VW golf III 2.0 GTI problem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Danielek69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 26, 2014 14:09

VW golf III 2.0 GTI problem

Post autor: Danielek69 » czw cze 26, 2014 14:25

Witam mam taki problem ze kiedy wskaznik paliwa zaczyna wskazywac rezerwe to przy zakrecie w prawo (czyli benzyna w baku przelewa sie na lewa str)pompka zaczyna lapac powietrze z baku i autko zaczyna przerywac i szarpac :( mozliwe ze filter w baku moze byc zapchany i przy przechyle pompa lapie z baku powietrze zamiast benzyny??



ozzy1979

VW golf III 2.0 GTI problem

Post autor: ozzy1979 » czw cze 26, 2014 21:28

Ty sobie jaja robisz tym postem z nas czy po prostu jesteś tak totalnie mało mądry w kwesti motoryzacji???? Weź człowieku się nie błaźnij.



Danielek69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 26, 2014 14:09

Re: VW golf III 2.0 GTI problem

Post autor: Danielek69 » czw cze 26, 2014 21:55

ozzy1979 pisze:Ty sobie jaja robisz tym postem z nas czy po prostu jesteś tak totalnie mało mądry w kwesti motoryzacji???? Weź człowieku się nie błaźnij.
to powiedz geniuszu motoryzacji co jest zepsutego w moim aucie ze tak sie dzieje???moze i ja malo madry jestem wiec pochwal sie swoja wiedza o ile taka posiadasz na temat tego auta.



ozzy1979

VW golf III 2.0 GTI problem

Post autor: ozzy1979 » pt cze 27, 2014 07:59

Danielek69 pisze:to powiedz geniuszu motoryzacji co jest zepsutego w moim aucie ze tak sie dzieje???moze i ja malo madry jestem wiec pochwal sie swoja wiedza o ile taka posiadasz na temat tego auta.
Skończ sie ośmieszać... Znam jednego kolesia, który wyjeździł olej prawie do zera (biedaczek nie wiedział, że w aucie co jakiś czas warto sprawdzić stan oleju) i się dziwił, że na zakrętach mu kontrolka oleju się zapala... :rotfl: Czy to nie ty przypadkiem? :rotfl: Dobra, koniec tematu. Myślę, że Admin temat walnie w kubeł.



Danielek69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 26, 2014 14:09

Re: VW golf III 2.0 GTI problem

Post autor: Danielek69 » pt cze 27, 2014 10:35

ozzy1979 pisze:
Danielek69 pisze:to powiedz geniuszu motoryzacji co jest zepsutego w moim aucie ze tak sie dzieje???moze i ja malo madry jestem wiec pochwal sie swoja wiedza o ile taka posiadasz na temat tego auta.
Skończ sie ośmieszać... Znam jednego kolesia, który wyjeździł olej prawie do zera (biedaczek nie wiedział, że w aucie co jakiś czas warto sprawdzić stan oleju) i się dziwił, że na zakrętach mu kontrolka oleju się zapala... :rotfl: Czy to nie ty przypadkiem? :rotfl: Dobra, koniec tematu. Myślę, że Admin temat walnie w kubeł.
poki co sam sie osmieszasz idz do cyrku nadajesz sie moze dadza ci kolo od wozu wymienic.co ma piernik do wiatraka???przeczytaj moj post 100 razy moze cos dotrze do ciebie chodz watpie :banghead: poki co to zadna wiedza sie nie wykazales no chyba ze robienie z siebie blazna co twierdzi ze zna sie na motoryzacji a zna sie jak swinia na pieprzu.temat dalej aktualny i oswiece cie ze auto nie przerwywa z braku benzyny,moze ktos kompetentny sie wypowie.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

VW golf III 2.0 GTI problem

Post autor: Paweł Marek » pt cze 27, 2014 17:58

koledzy proszę was dość tego!
ozzy1979, przesadziłeś!
Danielek69, wracamy do tematu. Jeśli zmieniany był wkład pompy paliwa to prawdopodobnie nie założono o-ringu uszczelniającego wkład w koszu ( o-ring) jest zwykle dodany do nowego wkładu. Jeśli nie masz na ten temat żadnego info trzeba zajrzeć do baku czy pompa siedzi w uchwytach w dnie baku, wyjąć ją czy sitko ma nie zapchane, potem czy filtr paliwa nie jest stary - wymienić profilaktycznie.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości