Wyniana silnika

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

zibentom
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob maja 25, 2013 22:39

Wyniana silnika

Post autor: zibentom » ndz maja 26, 2013 12:15

Witam mam takie pytanie posiadam VW 1,6 z silnikiem AEA jedno punkt ale mi padł znalazłem podobny ale AEE wielo punkt ponadto przy moim są przy silniku dwa czujniki ciśnienia oleju a przy AEE jeden i mam problem czy słupek będzie pasował czy poza słupkiem muszę jeszcze coś zmienić i co zrobić z tym jednym czujnikiem ciśnienia oleju proszę o pomoc



zibentom
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob maja 25, 2013 22:39

Re: Wyniana silnika

Post autor: zibentom » ndz maja 26, 2013 17:59

Nikt nie wymieniał ??? nikt nie wie??? kurde jutro poniedziałek a mam ten silnik w pobliżu szkoda by było jak odpowiedź przyszłaby za późno :(



Awatar użytkownika
BolekLodz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 429
Rejestracja: ndz sty 20, 2013 15:16
Lokalizacja: Łódź

Wyniana silnika

Post autor: BolekLodz » pn maja 27, 2013 09:12

Pewnie będziesz musiał się zaopatrzyć jeszcze w wiązkę silnika i komputer.


Jeśli się pomyliłem, to kulturalnie zwróć mi uwagę. Wiem, że nie jestem nieomylny.
Niedrogi warsztat Łódź - pisz PW :) :)

Stawiniak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: śr kwie 24, 2013 18:11

Wyniana silnika

Post autor: Stawiniak » pn maja 27, 2013 16:29

Wstawiasz słupek, kolektory i osprzęt od starego, podstawka filtra oleju ze starego aby były te dwa czujniki, i musi działać. Chyba że osprzęt nie będzie pasował ze starego, to wtedy do nowego silnika będziesz musiał załatwiać osprzęt na wielopunkcie. Do passata pomagałem wstawić koledze 1,8 z takimi różnicami jakie masz w swoim 1.6, i problemu nie było.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości