Problem z uruchomieniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
wojtekwwa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 19:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Problem z uruchomieniem

Post autor: wojtekwwa » ndz gru 09, 2012 20:24

Witam mam problem z uruchamianiem mojego golfa efekt jest taki ze kawałek zakręci i staje muszę odpuścić stacyjkę i jeszcze raz w lato to za drugim razem już palił ale teraz to jest już ciężko dodam ze jak już go uruchomię i zgaszę to już ponownie niema takiego problem ale czasem się przycina. Wymienione zostały już elementy takie rozrusznik, tulejka w skrzyni, kostka stacyjki dodaje film o co chodzi. A akumulator jest naładowany i jak się przycina ten rozrusznik to resetuje mi się licznik czyli zegarek i przebieg km dziennych. silnik 1.8 ABS
https://www.youtube.com/watch?v=bfl_9cN ... e=youtu.be



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Problem z uruchomieniem

Post autor: Paweł Marek » ndz gru 09, 2012 21:15

Z opisu myślałem że postawię na kostkę stacyjki, ale z filmu - to po prostu słabo kręci. Jeśli aku napewno jest dobry w co jednak trochę wątpię skoro łatwo resetuje się zegarek, to klemy aku i kable rozrusznika do przejrzenia, ale jednak chyba rozrusznik do regeneracji.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
wojtekwwa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 19:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Problem z uruchomieniem

Post autor: wojtekwwa » ndz gru 09, 2012 21:23

to jest drugi rozrusznik a aku ma rok Bosch



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Problem z uruchomieniem

Post autor: Paweł Marek » ndz gru 09, 2012 21:54

dobrze ale bez wątpienia kręci bardzo słabo, powiedzmy przy 25 stopniowym mrozie może tak kręcić z natury, w tym wypadku jest awaria. Czy drugi rozrusznik oznacza w pełni sprawny, był zregenerowany? Kolego ja się tak martwiłem od 2 lat czy jak będą mrozy do odpalę, w końcu się za to zabrałem rozrusznik poprawiony i dziś przy -17 stopniach od dotknięcia palił a kręcił jak dawniej przy plusowej temp. Warto - jeśli nie masz czasu i narzędzi sam to oddaj do firmy specjalistycznej a nie kupuj używek bo nie zajrzysz do środka do rozrusznika co kupujesz, a jego zużycie właśnie dopiero na mrozie wyłazi


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
wojtekwwa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 19:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Problem z uruchomieniem

Post autor: wojtekwwa » ndz gru 09, 2012 23:14

spoko rozrusznik był sprawdzany przez elektryka rozkręcił i nic ciekawego nie znalazł zostają tylko te kable pozmieniam i zobaczę co z tego wyjdzie. A co do kręcenia to przy +25 tak samo kręcił i aku tez już podmieniałem.



Awatar użytkownika
wojtekwwa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 19:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Problem z uruchomieniem

Post autor: wojtekwwa » pt gru 14, 2012 20:08

Wszystko się wyjaśniło był to 36cm problem czyli przewód od akumulatora do rozrusznika teraz pali na dotyk nawet przy -13



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości