przerywa na benzynie falują obroty na lpg wszystko ok

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

wojtas8346
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 19:46

przerywa na benzynie falują obroty na lpg wszystko ok

Post autor: wojtas8346 » pn kwie 16, 2012 21:07

Witam kupiłem pare dni temu mk3 2.0 v8 benzyna+gaz i mam pewien problem golf cięzko pali na benzynie a jak odpali to strasznie falują obroty przy jezdzie strzela w tłumik i strasznie przerywa i kopci wyciągłem dziś filtr powietrza i był delikatnie nasączony bęzyną swiece strasznie okopcone możliwe że to moze być źle ustawiony zapłon pytałem mechanika to twierdzi ze to sąda lub czujnik temperatury pomużcie bo sobie nie radze z tym każdą jedną kostke wyczyściłem preparatem do odśiarczania i dalej nic



Cbr600
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 19:31

Re: przerywa na benzynie falują obroty na lpg wszystko ok

Post autor: Cbr600 » pn kwie 16, 2012 23:06

wojtas8346 pisze:Witam kupiłem pare dni temu mk3 2.0 v8 benzyna+gaz i mam pewien problem golf cięzko pali na benzynie a jak odpali to strasznie falują obroty przy jezdzie strzela w tłumik i strasznie przerywa i kopci wyciągłem dziś filtr powietrza i był delikatnie nasączony bęzyną swiece strasznie okopcone możliwe że to moze być źle ustawiony zapłon pytałem mechanika to twierdzi ze to sąda lub czujnik temperatury pomużcie bo sobie nie radze z tym każdą jedną kostke wyczyściłem preparatem do odśiarczania i dalej nic
A nie czasem 8v bo wątpie żeby 2.0 miał 8 cylindrów



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

przerywa na benzynie falują obroty na lpg wszystko ok

Post autor: Paweł Marek » pn kwie 16, 2012 23:15

wojtas8346, napisz typ silnika, sprawdź czy w wężyku podciśnieniowym od regulatora ciśnienia paliwa jest benzyna, jeśli jest wymień regulator.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

wojtas8346
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 19:46

Re: przerywa na benzynie falują obroty na lpg wszystko ok

Post autor: wojtas8346 » wt kwie 17, 2012 05:57

Paweł Marek pisze:wojtas8346, napisz typ silnika, sprawdź czy w wężyku podciśnieniowym od regulatora ciśnienia paliwa jest benzyna, jeśli jest wymień regulator.
ok dziś sprawdze i typ i to podciśnienie a czy jest możliwość ze sąda ma coś z tym wspólnego kuzyn który jest mechanikiem kazał mi sąde lambade sprawdzać i czujnik ssania



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

przerywa na benzynie falują obroty na lpg wszystko ok

Post autor: Paweł Marek » wt kwie 17, 2012 13:26

tak ale zostaw to na potem, przy sondzie i czujniku temperatury objawy nie sa aż tak dramatyczne choć na razie nie da sie wykluczyć ich uszkodzenia, tak samo jak przepływomierza, TPS itd. Sprawdź ten regulator, kable świece potem diagnoza komputerowa dopiero


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

wojtas8346
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 19:46

Re: przerywa na benzynie falują obroty na lpg wszystko ok

Post autor: wojtas8346 » czw kwie 19, 2012 20:20

Paweł Marek pisze:tak ale zostaw to na potem, przy sondzie i czujniku temperatury objawy nie sa aż tak dramatyczne choć na razie nie da sie wykluczyć ich uszkodzenia, tak samo jak przepływomierza, TPS itd. Sprawdź ten regulator, kable świece potem diagnoza komputerowa dopiero
w regulatorze ciśnienia nie ma palwa co jeszcze może być nie tak dziś zmineiłem świece i dalej to samo + to że na komputerze wyświetliło mi chwilowe spalanie 26,6 na 7 litrach paliwa zrobiłem niecałe 30 kilometrów przy spokojnej jezdzie i jeśli silnik nie miał obciążenia to przerywał i strzelał w tłumik tzn jechałem na 5 biegu pod lekką gurke było ok a jak już wyszedłem na prostą i prawie ze samochud sam się toczył to zaczynał przerywać



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości