Vr6 Problem z odpowietrzeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Glle
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz lis 20, 2011 16:29

Vr6 Problem z odpowietrzeniem

Post autor: Glle » pt gru 23, 2011 16:39

Paweł Marek, hmm pompy paliwa ? no nie wiem problem pojawił sie dopiero przy załozeniu nowej pompki wspomagającej obieg wody i wymianie płynu chłodniczego , a co do termostatu to mierzyłem mu temp. otwarcia i jest to 83 stopnie wiec jest ok tylko denerwuje mnie to ze przy tej temperaturze tez sie włacza wentylator wiec niemozliwe jest osiagniecie 90 stopni moze to wadliwy "termowłacznik" wentylatora ? :pub: dla was za pomoc


Był : VW golf mk II (Rp)
Jest : VW golf mk III (AAA) VW Passat B5 (AHL)

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Vr6 Problem z odpowietrzeniem

Post autor: Paweł Marek » sob gru 24, 2011 14:25

Albo licznik źle pokazuje, a w końcu temperatura nie jest identyczna w całym układzie chłodzenia, a wogóle VR ma układ ustawiony na niższe temperatury pewnie takie zabezpieczenie w związku z tendencjami do przegrzewania VR. W 1.8 czy 2.0 termostat jest na 87


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Dj Darecki
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2252
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 18:08
Lokalizacja: NEB-raska
Kontakt:

Vr6 Problem z odpowietrzeniem

Post autor: Dj Darecki » sob gru 24, 2011 16:01

AAA ma 2 czujniki temp. jeden dla ECU drugi na liczniki .
Temp. silnika najlepiej sprawdzić VAGiem , będzie widać przy jakiej temp. włączają się wentylatory i czy czujnik od licznika źle pokazuje.
Glle pisze:a teraz pytanko z odpowietrzaniem tego układu wszystko robiłem wg instrukcji na forum i dalej te bulgoty są może jakaś mała porada ?
ja też mam bulgotanie , to chyba norma przy AAA.

spuszczałem z 4 razy płyn i nigdy nie odpowietrzałem układu i wszystko u mnie jest OK


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=252216][size=142][b][u]>>>VR6 US Mexicanos<<<[/size][/b][/u][/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=122620][size=142][b][u]>>>Black 1.9TD<<<[/size][/b][/u][/url]


[img]http://img4.imageshack.us/img4/148/podpis1.jpg[/img]

Glle
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz lis 20, 2011 16:29

Vr6 Problem z odpowietrzeniem

Post autor: Glle » pt sty 27, 2012 10:12

Witam Odkopuje temat bo wkońcu sprawa rozwiązana tak jak kolega napisał wyżej sprawdziłem vagiem i temperatura była w granicach 90 stopni co sie okazało uszkodzony był czujnik który pokazuje na liczniku po wymianie ów czujnika wszystko wróciło do normy, a co do bulgotów to spuszałem 3 razy płyn i bulgotanie nie ustało wiec chyba musze sie do tego przyzyczaić .... DZIEKUJE ZA POMOC koledzy :pub: :pub:


Był : VW golf mk II (Rp)
Jest : VW golf mk III (AAA) VW Passat B5 (AHL)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości