Golf III 18 GT Pomocy !!!!!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Lukasz__20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr lis 24, 2010 20:51

Golf III 18 GT Pomocy !!!!!

Post autor: Lukasz__20 » pn maja 23, 2011 20:36

Witam wszystkich
Mam taki problem z moim Golfem III 18 GT benzyna ABS 90 km
była robiona przekładka z 14 silnika na 18 i ja go kupiłem po tej przekładce i mam parę problemów .
Nie wiem co mam zrobić bo nie ma kostki do kompa
Jak kupiłem Oryginalną sondę lambdę boscha to nie chce chodzić poprawnie czyli podczas jazdy od zera do 3 tys/obr tak jak by nie dostawał paliwa jest słaby i wogóle tak jak by przerywał jest mu ciężko się wkręcić a jak osiągnie 3 tys /obr to jest dobrze powyżej
Jeszcze mam problem z temperaturą wentylator załącza mi się przy 110 stopniach i też nie wiem co mam zrobić wymieniłem czujnik przy chłodnicy i na króćcu
bardzo proszę o pomoc



Awatar użytkownika
tomek mk2 BDE
sex cylinder
sex cylinder
Posty: 527
Rejestracja: śr cze 16, 2010 22:06
Lokalizacja: Głomno

Golf III 18 GT Pomocy !!!!!

Post autor: tomek mk2 BDE » pn maja 23, 2011 22:47

wentylator wlacza czujnik w chlodnicy. jego nalezalo by wymienic



Awatar użytkownika
jjaworskyy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: czw maja 05, 2011 19:31
Lokalizacja: WOLNE MIASTO GDAŃSK

Golf III 18 GT Pomocy !!!!!

Post autor: jjaworskyy » pn maja 23, 2011 22:51

jeżeli chodzi o temperature i wentylator to sprawdz najpierw na krotko czy jest sprawny ( wypnij wtyczke z chłodnicy i bodajrze zewrzyj ze soba dwa kable skrajne) jak sie wlaczy to znaczy ze do wymiany czujnik wkrecany w chłodnice



Lukasz__20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr lis 24, 2010 20:51

Golf III 18 GT Pomocy !!!!!

Post autor: Lukasz__20 » śr maja 25, 2011 19:11

Wymieniłem ten czujnik w chłodnicy i zwarłem kable i wentylator chodzi ale to i tak nie pomogło bo dalej łapie temperaturę 110 stopni a jak złapie taką temperaturę robi się słaby i w ogóle nie ma czym jechać zastanawiam się nad zdjęcie głowicy i wymianą uszczelki



Awatar użytkownika
mishabest
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 488
Rejestracja: czw mar 26, 2009 18:29
Lokalizacja: kraków

Golf III 18 GT Pomocy !!!!!

Post autor: mishabest » śr maja 25, 2011 23:02

Najpierw sprawdź czy to faktycznie 110 stopni (wsadź termometr w zbiorniczek i obserwuj) bo może czujnik lub licznik oszukują.. Możesz jeszcze porównać temperatury po podpięciu vag-a , co do sondy to też dobrze byłoby się podpiąć i zobaczyć co komp pokaże. Oryginalna sonda bosch to z allegro? , wtyczke miała czy uniwersalna ? , ja kiedyś kupiłem w sklepie uniwersalną NTK, wypłaciłem ponad 200 zł i auto w ogóle głupiało.. założyłem jakąś taniochę z alledrogo i odpukać 2 lata jest ok.


Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości