Golf 2 1.6 b+lpg

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Lukaszgolf2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw mar 31, 2016 17:31

Golf 2 1.6 b+lpg

Post autor: Lukaszgolf2 » śr kwie 13, 2016 17:01

Witam mam golfa 1.6 b+ lpg. Przy gaźniku nie jest nic podłączone nwm dlaczego. Golf od wymiany gumy pod gaźnikiem i zaworku przy gaźniku zalewa się na benzynie i gaśnie. Aby nie zgasł trzeba przełączać guzikiem od benzyny i lpg na wypalanie z gaźnika a gdy już wypala z gaźnika paliwo to z powrotem na benzyne i potem znów na wypalanie z gaźnika bo go zalewa na benzynie. Na LPG jeździ normalnie.


Wcześniej GOLF II Teraz GOLF III, A następny może GOLF IV :D

Wieszczycki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn kwie 18, 2016 07:03

Golf 2 1.6 b+lpg

Post autor: Wieszczycki » pn kwie 18, 2016 07:08

Może tak już musi być :) Kiedyś też miałem Golfa 2 z lpg. Pod koniec żywota jeździł już tylko na lpg, na benzynie natychmiast gasł. Ja nic z tym nie zrobiłem, by nie pakować pieniędzy w auto warte kilka stów,ale może problem jest łatwy do rozwiązania.



Lukaszgolf2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw mar 31, 2016 17:31

Golf 2 1.6 b+lpg

Post autor: Lukaszgolf2 » pn kwie 18, 2016 12:39

Kupiłem go było wszystko super, rozwalił się zaworek i podstawa gaźnika kupiłem na szrocie wszystko założyłem uszczelniłem, odpaliłem i skończyło się paliwo, wlałem paliwa odpaliłem i tracił moc aż nagle zgasł, śmierdziało mocno benzyną odczekałem trochę odpaliłem przełączyłem na gaz przejechałem kilka km gaz się skonczył to na paliwo i żeby nie zgasł muszę przełączać raz na paliwo raz na wypalanie przez cały okres jazdy. Zaczęło sie tak robić od wymiany tego zaworku od paliwa i podstawy gaźnika.


Wcześniej GOLF II Teraz GOLF III, A następny może GOLF IV :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości