Pompa Paliwowa Golf 2 GTI

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

MMpirek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt lip 10, 2015 23:53

Pompa Paliwowa Golf 2 GTI

Post autor: MMpirek » sob wrz 12, 2015 18:48

Witam, potrzebuje pompy paliwowej wraz z koszem (ponieważ mój już ma swoje lata i sie strasznie poci) do mojego kochanego Golfika. Jest to pompa zewnetrzna skręcana (nie na opaski). Niestety nie jest juz dostepna w sklepach..., a na szrotach nie maja akurat zewnetrznych... Jest to Golfik z 86 roku 1.8 8v GTI (GR) - 107 HP.
Ma ktoś może jakiś pomysł czym mogę ta pompke zastąpić (ta na opaski nie pasuje-zmieniałem razem z koszem, jest podłączona lecz Golfinek na niej nie pali) lub czy ma ktoś akurat ta co ja potrzebuje na sprzedaż :)???

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam MMpirekObrazekObrazek



Awatar użytkownika
ace-mati
VWMANIAK
VWMANIAK
Posty: 689
Rejestracja: śr paź 24, 2007 17:33
Lokalizacja: Czarna Białostocka
Kontakt:

Pompa Paliwowa Golf 2 GTI

Post autor: ace-mati » ndz wrz 13, 2015 09:30

Wyciągnij z kosza pompę zmierz średnicę i spisz numery z niej, pompa jest dostępna nowa nawet w zamienniku, są też firmy, które je regenerują. Kosza niestety ale musisz szukać używanego...

W tym miejscu gdzie w Twoim koszu jest silikon powinien być oring. Pamiętaj na przyszłość, że w układzie paliwowym nic się nie uszczelnia na silikon...



MMpirek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt lip 10, 2015 23:53

Pompa Paliwowa Golf 2 GTI

Post autor: MMpirek » wt wrz 15, 2015 11:02

Ja bardziej potrzebuje koszyka ponieważ on cieknie, na pompie jest oring tylko pompa jest zammiennik i lekko sie pocilo...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości