problem z gaźnikiem golf 2 1.3

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

klonek92
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw sie 01, 2013 21:53

problem z gaźnikiem golf 2 1.3

Post autor: klonek92 » ndz paź 13, 2013 17:33

Witam posiadam golfa 1.3 benzyna plus gaz autko mam od około 3 miesięcy, gdy go kupiłem było wszystko w porządku od ok tygodnia mam problemy z samochodem, odpala normalnie na zimnym silniku dam rade przejechać 1-2 km i potem traci moc obroty sie nie trzymają skaczą przy granicy 1000 obrotów zarówno na gazie jak i na benzynie podobno to problem z gaźnikiem ale nie jestem pewien wymieniłem kopułkę i świece, mam jeszcze zamiar zmienić przewody bo widziałem w nocy że jest przebicie z przewodu który idzie do cewki. Nie jeżdżę na razie samochodem bo nie chce go dobić bardziej, dodam że jak wczasie jechania miałem tak potrafił mi też zgasnąć na biegu jałowym np na światłach lub podczas hamowania, podczas ruszania z świateł ledwo rusza nawet jak gaz do oporu to ledwo ledwo idzie i czasem np podczas 3-4 tys obrotów tak jak coś było ok i tak przyspiesza nagle i zaraz spowrotem jest źle.. nie wiem poradźcie coś co mozna by bylo wymienić w następny weekend chce przysiaść do silnika i wymienić pare rzeczy rozrząd pompa itd ale chodzi o to byście doradzili co może mu dolegać że się tak zachowuje, temperature trzyma dobrą , oleju nie pali ani nic. z góry dzięki



Awatar użytkownika
-=ren=-
Forum Master
Forum Master
Posty: 1656
Rejestracja: pn sty 02, 2006 15:24
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

problem z gaźnikiem golf 2 1.3

Post autor: -=ren=- » śr paź 16, 2013 11:40

poczytaj jakie perypetie mieli inni właściciele tego silniczka, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zlokalizuj najpierw oznaczenie literowe silnika, popatrz jaki masz gaźnik i szukaj info na forum.


vwlifestyle.pl
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości