Czujnik temperatury odp za wskaźnik na zegarach

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Burawski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob sty 14, 2012 19:17

Czujnik temperatury odp za wskaźnik na zegarach

Post autor: Burawski » pt lut 03, 2012 11:19

Witam, jestem tu nowy i zupelnie zielony jesli chodzi o Golfa mk2, szukałem ale nie znalazlem konkretnej odpowidzi na moje pytania.

Acha, mam golfa 2 1.6 gaźnik, PN z 1989
1. Gdzie dokładnie znajduje sie czujnik temperatury odpowiadający za wskaźnik na zegarach? (zdjęcie- chodzi o nr 1 czy nr 2?) Dodam, że u mnie nr 2 ma kolor CZARNY, a nr 1 CZERWONY
Obrazek

2. Pan w sklepie dał mi takie coś (3) i powiedział, że jest do do wersji z gaźnikiem, a jezeli sie nie myle to powinno być cos takiego (4). Mam rację? Jezeli nie to gdzie ten z 3 sie znajduje, bo za chiny nie moge go znalezc...
Obrazek
Obrazek

Prosze o pomoc- dodam tylko (choć jest mi wstyd), że jestem kompletnym laikiem, wiec prośba o zwykle slownictwo i łopatologiczne tlumaczenie :)



Awatar użytkownika
Karmel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: wt mar 22, 2011 00:36
Lokalizacja: Lublinitz
Kontakt:

Czujnik temperatury odp za wskaźnik na zegarach

Post autor: Karmel » pt lut 03, 2012 13:29

zwróć to, nigdzie tego nie podpasujesz- potrzebujesz ten kwadratowy, a kolor czujnika CZARNY odpowiada za wskazania na cyferblacie.


Obrazek

Burawski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob sty 14, 2012 19:17

Czujnik temperatury odp za wskaźnik na zegarach

Post autor: Burawski » pt lut 03, 2012 13:43

Ok, dzieki, tak wlasnie myslalem



pajonk504
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: czw gru 23, 2010 18:36
Lokalizacja: Milicz/Wrocław

Czujnik temperatury odp za wskaźnik na zegarach

Post autor: pajonk504 » ndz lut 05, 2012 19:36

ten na zdjęciu z nr3 to nie czasem czujnik temperatury oleju ??



Awatar użytkownika
Sokol9185
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 823
Rejestracja: sob gru 10, 2011 16:17
Lokalizacja: Gęstowice

Czujnik temperatury odp za wskaźnik na zegarach

Post autor: Sokol9185 » ndz lut 05, 2012 21:23

a w miejscu oznaczonym niebieskim kółkiem brakuje ci wężyka :):):)
a tak nawiasem to te dwa czujniki czarny i niebieski to jakiej firmy preferujecie bo ja mam niebieski topran ktoś mi powiedział że to gów..o i czarny no name a może mi ktoś powiedzieć jaki by było dobrze kupić i w jakiej on cenie by był???


Masz ochotę zajrzyj i zostaw coś po sobie :):)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=459809" onclick="window.open(this.href);return false;

kupie wzmocnienia zderzaków przód + tyl pod szeroki zdeś tylko ori wchodzi w grę

Awatar użytkownika
senix18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: wt lut 12, 2008 23:15
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Czujnik temperatury odp za wskaźnik na zegarach

Post autor: senix18 » pn lut 13, 2012 03:46

To co masz zaznaczone na pierwszym zdjęciu nr 1 czyli ten czarny czujnik jest odpowiedzialny za wskazanie temp. na blacie , a to co nr 2 czyli ten niebieski jest czujnik od ssania. Tam co masz zaznaczone na niebiesko w obudowie filtra powietrza to powinien być podłączony wężyk od podciśnienia , tu masz schemat podciśnień w tym gaźniku dodatkowo zaznaczyłem ci na czerwono początek i koniec wężyka którego u ciebie brakuje :smirk:
Obrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości