Nie pali na wszystkie cylindry

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Młody-Mk3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob cze 26, 2010 17:33
Lokalizacja: Katowice

Nie pali na wszystkie cylindry

Post autor: Młody-Mk3 » pn lis 15, 2010 18:22

Witam,

Mam problem z moim Golfem II 1.6 polega na tym, że wcześniej chodził ale dusiło ale czasem po rozgrzaniu chodził normalnie a czasem go nadal dusiło jak wchodził na obroty to myślałem, że to wina świec i przewodów tylko po wymianie na nowe okazało się jeszcze gorzej teraz nie chodzi na wszystkie cylindry. I jeszcze po oględzinach okazało się, że jakiś matoł włożył do filtra powietrza woreczek foliowy który miał blokować dostawanie się brudu :lol: ale jak go wyjąłem to nic nie pomogło co może być przyczyną iskra jest czy winą może być źle ustawiony zapłon ?? albo coś z podciśnieniem ?? Bo nie mam już pomysłów ??

Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
jaro39
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt lis 09, 2010 18:03
Lokalizacja: Puławy

Nie pali na wszystkie cylindry

Post autor: jaro39 » pn lis 15, 2010 18:25

A w dobrej kolejności kable załozyłeś?



Młody-Mk3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob cze 26, 2010 17:33
Lokalizacja: Katowice

Nie pali na wszystkie cylindry

Post autor: Młody-Mk3 » pn lis 15, 2010 19:33

Tak są tak samo jak wcześniej było bo wyciągałem jeden kabel i odrazu wsadzałem nowy.



Morton;]

Nie pali na wszystkie cylindry

Post autor: Morton;] » pn lis 15, 2010 19:57

jakbyś pomieszał kable to by wogole nie chodzil nie masz gazu czasem bo może ten woreczek blokował cieple powietrze :grin: opisz no dokładniej ten piecyk swój :bigok:



Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

Nie pali na wszystkie cylindry

Post autor: prezesik25 » pn lis 15, 2010 19:58

Młody-Mk3 pisze:Tak są tak samo jak wcześniej było bo wyciągałem jeden kabel i od razu wsadzałem nowy.
a dobrze wsadzałeś? dobrze docisnąłeś? Wiem, że przy kopułce trzeba dobrze trafić kabelkiem na trzpień.


Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości