nie pali na benz 1.8 112KM

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mimax
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 357
Rejestracja: wt lut 02, 2010 19:41
Lokalizacja: Lublin

Re: nie pali na benz 1.8 112KM

Post autor: mimax » pn sie 29, 2011 21:35

Paweł Marek pisze:mimax, edytuj posty nie pisz jednego od drugim. Ssanie to podniesienie obrotów plus wzbogacenie mieszanki. Regulator wolnych realizuje podniesienie obrotów za ilość paliwa odpowiadają wtryskiwacze na dłużej otwierane - wszystkim steruje ECU. Kolego chodzi o to co już napisałem więc jeszcze raz. Kiedu odłączasz regulator od wtyczki to się zamyka prawie całkiem, to powiedz mi dlaczego po jego odłączeniu silnik ma jeszcze 1000 obrotów? Dlatego że którędyś leci mu powietrze, a może prócz regulatora tylko przez przepustnicę, więc myślę że jest za bardzo uchylona w ustawieniu spoczynkowym
przepustnica jest zamknieta , sprawdzalem jeszcze omomierzem opor krokowca i pokazuje 4.9-5 w ksiazce pisze ze powinno byc miedzy 3,5 a 4.5 czy tak rozniac miala by tak wielki wplyw na jego dzialanie.
zakrecilem calkiem srube regulacjei obrotow i po odlaczeniu wtyczki zgast wiec nie ma zadnych nieszczelnosci


Kupie Spoiler dachowy Combi, Daszek, Volkswagen Golf III kombi i dostawkę klapy zderzaka tylnego tu link do zdjęcia
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b47cfd447337c62c.html

lon3201
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: śr gru 16, 2009 21:26
Lokalizacja: cieszyn
Kontakt:

nie pali na benz 1.8 112KM

Post autor: lon3201 » śr sie 31, 2011 10:53

kolego moze to pomoze mam ten sam silnik i miałem problemy z falującymi obrotami jak i na benzynie tak i na gazie czasem potrafił sie zwiesic na wysokich obrotach jezdziłem po mechanikach i kazali wymieniac czujniki kable swiece i nic to nie dawało dopiero gdy znalazłem dobrego elektryka zostawiłem mu samochód i wymienił na nowe węzyki od podcisnienia ktore wychodzą od kolektora ssącego dokładnie przy przepustnicy jeden chyba idzie do przepływomierza mi wyglądały na dobre a po wymianie pracuje dobrze i trzyma obroty



Awatar użytkownika
mimax
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 357
Rejestracja: wt lut 02, 2010 19:41
Lokalizacja: Lublin

Re: nie pali na benz 1.8 112KM

Post autor: mimax » śr sie 31, 2011 19:14

lon3201 pisze:kolego moze to pomoze mam ten sam silnik i miałem problemy z falującymi obrotami jak i na benzynie tak i na gazie czasem potrafił sie zwiesic na wysokich obrotach jezdziłem po mechanikach i kazali wymieniac czujniki kable swiece i nic to nie dawało dopiero gdy znalazłem dobrego elektryka zostawiłem mu samochód i wymienił na nowe węzyki od podcisnienia ktore wychodzą od kolektora ssącego dokładnie przy przepustnicy jeden chyba idzie do przepływomierza mi wyglądały na dobre a po wymianie pracuje dobrze i trzyma obroty
wezyki wymieniałem


Kupie Spoiler dachowy Combi, Daszek, Volkswagen Golf III kombi i dostawkę klapy zderzaka tylnego tu link do zdjęcia
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b47cfd447337c62c.html

spiderekkk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 391
Rejestracja: śr lip 16, 2008 23:36
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

nie pali na benz 1.8 112KM

Post autor: spiderekkk » śr lis 23, 2011 00:46

i jak doszedles co bylo??


--==:spider:==--
viewtopic.php?f=87&t=498102" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
mimax
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 357
Rejestracja: wt lut 02, 2010 19:41
Lokalizacja: Lublin

nie pali na benz 1.8 112KM

Post autor: mimax » wt gru 13, 2011 23:14

tak przepływomierz wymieniłem i komputer by zwalony


Kupie Spoiler dachowy Combi, Daszek, Volkswagen Golf III kombi i dostawkę klapy zderzaka tylnego tu link do zdjęcia
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b47cfd447337c62c.html

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości