1.3nz wtrysk falują obroty

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

golf13nz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr sty 19, 2011 11:32

1.3nz wtrysk falują obroty

Post autor: golf13nz » pn kwie 04, 2011 19:39

Nowy bosch'owski regulator to koszt 50 zł więc jeśli to do mnie tekst kierowany to rozumiem zarówno słowo Nowy jak i słowo sprawny ;) dla mnie jest różnica..pod koniec tygodnia wymieniam tą puchę jak i dwa czujniki temp ssania i ten drugi



golf13nz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr sty 19, 2011 11:32

1.3nz wtrysk falują obroty

Post autor: golf13nz » ndz kwie 10, 2011 09:00

Tak więc wymieniłem regulator podciśnienia i silnik pracuje już normalnie :)



wojtas23_90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 15:07
Lokalizacja: zamosc

1.3nz wtrysk falują obroty

Post autor: wojtas23_90 » ndz kwie 10, 2011 15:13

witam koledzy mam maly broblem ze swoim golfem z 1990 r 1.3 na wielopunkcie i prosil bym o jakas rade a mianowicie podczas jazdy obojetnie przy jakiej predkosci silnicz czasami gasnie a ostatnio to zxdarza sie coraz czesciej co staje sie powoli denerwujace jak i rowniez czasami ale rzadka gasnie na wolnych obrotach. i jeszcze bo bym zapomnial za kazdym razem przy pierwszym odpaleniu silnika to zachwilke gasnie i nawet dodanie gazu nie pomaga a przy nastepnym odpaleniu juz nie gasnie i po chwili zalaczas sie ssanie. i tez casami tak mam z tym silnikiem po przejechani jakiejs trasy i zatrzymaniu sie ma odpalonym silniku to ladnie pracuje cicho jak by nie bylo go slychac wogole a czasmi ma podwyzszone obroty jak by ssanie bylo wlaczone prsil bym o pomoc:) pozdrawiam i prosil bym o jakas szybko odpowiedz i zapomnial bym wymienialem cewke zaplonowa ale nie przyniosło zmiany


malina 1.3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości