wymiana zaworów

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

wymiana zaworów

Post autor: Paweł Marek » pn kwie 25, 2011 11:35

a co zasysa powietrze kolektor ssący czy reduktor, cóż to za pytania


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

szczepan69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 454
Rejestracja: śr gru 23, 2009 18:44
Lokalizacja: Sanok
Auto: mk2
Silnik: vr6
Kontakt:

wymiana zaworów

Post autor: szczepan69 » pn kwie 25, 2011 12:04

nie oto chodzi tylko jak zaslapiłem wlot podcisnienia co idzie od reduktora gazu do ssacego to nie odpaił na gazie a jak trzymałem palcem na kolektorze i wezyk od reduktora za ssałem to odpalił to tak jakby nie kolektor nie zassysał powietrza tylko reduktor zasysał z kolektora zreszta juz sam niewiem co jest grane wtamtym roku zminiałem membrany w reduktorze moze cos zle złożyłem????,bespieczniki sprawidziłem wszystkie dobre poczyszcze styki papierem sciernym,nie daje mi to spokoju bendę szukal :grin:załozyłem kawałek gumy zamiast tej membrany i nic moze zle załozyłem bo tam sa takie 2 romby pierwszy zewnetrzny pełny i ten srodkowy ten srodkowy zdjałem i załozyłem gume i zakrenciłem ten pełny niewiem czy dobrze?????zauwazyłem luz na palcu cały sie rusza na jednym ze styków na kopułce zrobił sie rowek naciecie po palcu luz pewnie na łozysku ?????kpułka BERU VK 407 S FV??



szczepan69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 454
Rejestracja: śr gru 23, 2009 18:44
Lokalizacja: Sanok
Auto: mk2
Silnik: vr6
Kontakt:

Re: wymiana zaworów

Post autor: szczepan69 » pn kwie 25, 2011 16:01

a mógł gosciu mi przy rozrzadzie cos moze zle ustawił bo tez zmieniałem?????idzie to sprawdzić bez rozbierania???a jak sprawdzic czy elektrozawór jest dobry????



szczepan69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 454
Rejestracja: śr gru 23, 2009 18:44
Lokalizacja: Sanok
Auto: mk2
Silnik: vr6
Kontakt:

wymiana zaworów

Post autor: szczepan69 » ndz maja 15, 2011 13:39

Witam zmieniłem aparat zapłonowy nowa kopułka palec auto hula zbiera sie tylko musze lepiej zapłon ustawic,ale dalej nie pali na pierwszy baniak,czy moze byc cos z reduktorem od gazu???



Awatar użytkownika
centek1991
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 441
Rejestracja: pn lis 01, 2010 18:46
Lokalizacja: Gorzeń CNA

wymiana zaworów

Post autor: centek1991 » czw maja 19, 2011 23:03

Gdy po wymianie filtra powietrza sa problemy z gazem to jedzie sie na regulacje gazu (powinno) Miałem wiele przypadków gdy samochód nie chciał dzaialac jub kiepsko palił itp po wymianie filtru powietrza, po regulacji gazu było ok.
Warto jechac, a koszt regulacji nie drogi a zrobia Ci to u prawie kazdeg inslalatora gazu.


Jest : Golf III GTI 2.0 8v
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=484487" onclick="window.open(this.href);return false; My GTI
Obrazek
ZAPRASZAMY :)

Był: VW GOLF 2 1.8 ABS ;]
2013 - I ZLOT VAG PERFORMANCE SQUAD, VW MANIA
2014 - ROZPOCZĘCIE SEZONU VAG FAMILIA IŁAWA, VAG STORY ZDBICE
2015 - II ROZPOCZĘCIE SEZONU VAG FAMILIA IŁAWA
GTI - Wyraża wiecej niz tysiąc słów

szczepan69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 454
Rejestracja: śr gru 23, 2009 18:44
Lokalizacja: Sanok
Auto: mk2
Silnik: vr6
Kontakt:

wymiana zaworów

Post autor: szczepan69 » sob paź 15, 2011 15:02

Witam znalazłem problem czemu nie palił na pierwszy cylinder okazało sie ze jak skałedałem reduktor usiałem złozyc inaczej albo czegoś nie dodałem,kupiłem inny reduktor uzywany na szrocie i teraz pali na wszystkie 4,pozdrawiam i dzienki za pomoc



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości