Golf 2 linka gazu ustawianie obrotów

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Lukaszgolf2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw mar 31, 2016 17:31

Golf 2 linka gazu ustawianie obrotów

Post autor: Lukaszgolf2 » sob gru 03, 2016 18:17

Witam zakupiłem taką Linke do swojego golfa 2 bo stara trzymała obroty tak jak wcisnęło się pedał gazu http://auto-truck3.pl/product.php?id_product=4949" onclick="window.open(this.href);return false; i niestety po jej założeniu auto cały czas gaśnie. Trzeba trzymać pedał żeby nie zgasł. Nie wiem jak ustawić na niej obroty. Czy czegoś tu brak? Jeśli ktoś coś wie to proszę pisać. Z góry Dziękuję .


Wcześniej GOLF II Teraz GOLF III, A następny może GOLF IV :D

djluki4
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 248
Rejestracja: pt lis 25, 2011 21:08
Lokalizacja: Radlin

Golf 2 linka gazu ustawianie obrotów

Post autor: djluki4 » sob gru 03, 2016 22:03

na ta linke od strony tego plastiku z tymi nacienciami zakladasz zawleczke to jest regulacja :bajer:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=483150" onclick="window.open(this.href);return false;

Lukaszgolf2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw mar 31, 2016 17:31

Golf 2 linka gazu ustawianie obrotów

Post autor: Lukaszgolf2 » sob gru 03, 2016 23:31

Zakładałem ale nic to nie dało, wzrosły ale troche ale nadal chodzi jak by miał zaraz zgasnąć. Moja linka jest trochę inna. Przed tymi nacienciami ma jeszcze jakąś nakrętke. A może i tym się reguluje obroty?


Wcześniej GOLF II Teraz GOLF III, A następny może GOLF IV :D

Awatar użytkownika
etz_prorider
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 146
Rejestracja: wt gru 16, 2014 23:30
Lokalizacja: Kościerzyna

Golf 2 linka gazu ustawianie obrotów

Post autor: etz_prorider » ndz gru 04, 2016 19:01

djluki4 pisze:na ta linke od strony tego plastiku z tymi nacienciami zakladasz zawleczke to jest regulacja :bajer:
To nie jest regulacja wolnych obrotów silnika. Linką nie regulujemy wolnych obrotów. Te nacięcia służą do kasowania luzu pedału gazu. Regulujesz do tego stopnia, żeby pedał nie był za wysoko a żeby też można było dodać gaz w podłogę i żeby przepustnica otwierała się całkowicie (jeśli oczywiście mówimy o benzynie). Co do obrotów, to w zależności o jakim silniku mowa. Jeśli piszesz o silniku z Twojego podpisu czyli jednostka 1.6 to dalej zgadujemy jak jest zasilany. Jeśli to gaźnik to możesz mieć padnięty nastawnik obrotów biegu jałowego. Tylko i aż dlatego może nie mieć wolnych obrotów.


GOFER POWER!!!
MOJE GOLFY

Lukaszgolf2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw mar 31, 2016 17:31

Golf 2 linka gazu ustawianie obrotów

Post autor: Lukaszgolf2 » pn gru 05, 2016 20:20

Jest to 1.6 75km benzyna + gaz. Na tym i na tym nie trzyma wolnych obrotów. Mam w nim gaznik 2EE niestety :( . Już raz był wymieniany bo tamten nie nadawał się do niczego.
I jeszcze mam taki problem, Nie pokazuje mi temperatury. Teraz nie mam jak sprawdzić bo czekam na chłodnicę bo stara uległa uszkodzeniu.
A jeśli chodzi o ten nastawnik obrotu jałowego czy jakoś tak. To jest to? http://sprzedajemy.pl/pierburg-2ee-nast ... nr45279267" onclick="window.open(this.href);return false; Bo ten bolec co jest to u mnie ktoś go uciął chyba poprzedni właściciel. Ale jak go kupiłem to trzymał obroty cały czas 2000. Po wymianie gaznika u mechanika auto trzymało 1000-1100 lecz na benzynie nie ma obrotów 2000-3000 wiec albo trzymasz poniżej 2000 lub powyżej 3000. I jeszcze tak jakby zalewało silnik na benzynie. Na gazie chodzi fajnie. Tylko teraz nie ma wolnych obrotów :crazy:


Wcześniej GOLF II Teraz GOLF III, A następny może GOLF IV :D

Awatar użytkownika
etz_prorider
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 146
Rejestracja: wt gru 16, 2014 23:30
Lokalizacja: Kościerzyna

Golf 2 linka gazu ustawianie obrotów

Post autor: etz_prorider » wt gru 06, 2016 23:09

Tak, to ten nastawnik. Jeśli jest przerabiany to nie ma się co dziwić, że nie masz wolnych obrotów.


GOFER POWER!!!
MOJE GOLFY

Lukaszgolf2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw mar 31, 2016 17:31

Golf 2 linka gazu ustawianie obrotów

Post autor: Lukaszgolf2 » śr gru 07, 2016 17:26

A orientujesz się może jak to się nazywa dokładnie?

Patrzyłem i chyba sie lepiej opłaca kupić cały gaźnik niż ten nastawnik bo koszt nastawnika jest tylko kilka zł mniejszy od całego gaźnika.


Wcześniej GOLF II Teraz GOLF III, A następny może GOLF IV :D

Awatar użytkownika
etz_prorider
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 146
Rejestracja: wt gru 16, 2014 23:30
Lokalizacja: Kościerzyna

Golf 2 linka gazu ustawianie obrotów

Post autor: etz_prorider » śr gru 07, 2016 22:18

Podciśnieniowy nastawnik gaźnika pierburg 2E-E. Ten nastawnik to pewniak a jak kupisz gaźnik z uszkodzonym nastawnikiem za 250zł? ja na przykład w dziale sprzedam umieściłem gaźnik 2E-E z takim nastawnikiem za 75zł czyli za bezcen ale z góry zaznaczyłem, że nastawnik jest uwalony.


GOFER POWER!!!
MOJE GOLFY

Lukaszgolf2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw mar 31, 2016 17:31

Golf 2 linka gazu ustawianie obrotów

Post autor: Lukaszgolf2 » czw gru 08, 2016 18:10

A masz może jaki pomysł jak zrobić żeby tylko były wolne obroty, tak na krótki czas ? Bo właśnie co kupiłem chłodnicę i jest chwilowy brak funduszu :(


Wcześniej GOLF II Teraz GOLF III, A następny może GOLF IV :D

Awatar użytkownika
etz_prorider
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 146
Rejestracja: wt gru 16, 2014 23:30
Lokalizacja: Kościerzyna

Golf 2 linka gazu ustawianie obrotów

Post autor: etz_prorider » czw gru 08, 2016 18:51

Raczej tylko wymiana nastawnika lub całego gaźnika na inny model, nie koniecznie pierburg a np weber lub jikov z favorytki


GOFER POWER!!!
MOJE GOLFY

Lukaszgolf2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw mar 31, 2016 17:31

Golf 2 linka gazu ustawianie obrotów

Post autor: Lukaszgolf2 » pt gru 09, 2016 10:02

etz_prorider, Mam jeszcze jedno pytanie. Wiesz może dlaczego filtr powietrza jest troche mokry i smierdzi paliwem?


Wcześniej GOLF II Teraz GOLF III, A następny może GOLF IV :D

Awatar użytkownika
etz_prorider
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 146
Rejestracja: wt gru 16, 2014 23:30
Lokalizacja: Kościerzyna

Golf 2 linka gazu ustawianie obrotów

Post autor: etz_prorider » pt gru 09, 2016 23:47

Możliwe, że rozrząd jest źle ustawiony i *#cenzura#* benzynę z gaźnika do filtra, jest też opcja, że jakiś przewód masz źle podłączony i wali paliwem na filtr.


GOFER POWER!!!
MOJE GOLFY

Lukaszgolf2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw mar 31, 2016 17:31

Golf 2 linka gazu ustawianie obrotów

Post autor: Lukaszgolf2 » sob gru 10, 2016 09:59

Wczoraj zobaczyłem że jest pęknięta podstawa gaznika to może dlatego? Ale silnik odpala od strzała, praktycznie jak tylko się kluczyk przekręci. I jeszcze go zalewa tak jakby to może za duża dawka ustawiona?


Wcześniej GOLF II Teraz GOLF III, A następny może GOLF IV :D

Awatar użytkownika
etz_prorider
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 146
Rejestracja: wt gru 16, 2014 23:30
Lokalizacja: Kościerzyna

Golf 2 linka gazu ustawianie obrotów

Post autor: etz_prorider » sob gru 10, 2016 17:02

Jak masz pękniętą podstawę to od razu zmieniaj na nową! jak to ma poprawnie działać?


GOFER POWER!!!
MOJE GOLFY

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości