gruszka podcisnieniowa

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

gonia2554
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn sty 18, 2016 14:49

gruszka podcisnieniowa

Post autor: gonia2554 » pn sty 18, 2016 15:09

Siemka mam taki problem mianowicie dowiedzialam sie ze w moim golfie 2 jest rozwalona chodzi o plastik który w środku ja prowadzi. czy jest opcja kupienia jej czy tak jak mi radzil mechanik aby ja skleic. i czy to może powodować skoki obrotów ? bo była wymieniona podstawa gaznika bo czasami wskakuje na wysokie obroty i sam utrzymuje pewna dawke gazu i mozna jechac i miec nogi na sidzeniu:D dzieki za odpowiedzi i prosze mnie nie traktowa z gory za to z jestem dziewczyna bo to nie o to chodzi:)



Awatar użytkownika
itfocus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr sie 05, 2015 10:43
Lokalizacja: Słupca

gruszka podcisnieniowa

Post autor: itfocus » pn sty 18, 2016 17:51

O jaki konkretnie element chodzi? Gruszką podciśnienia potocznie nazywa się to: http://i45.tinypic.com/n3ahs8.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; Czy to o to chodzi? Chyba nie, bo to zwykła bańka i raczej się nie psuje (chyba, że ktoś tak jak ja źle ją założy, spadnie na kolektor i się stopi :grin: ) Jaki tam masz gaźnik?


Golf II 1.6RF '89 - CL z dodatkami - Wanna be GTI :D

gonia2554
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn sty 18, 2016 14:49

gruszka podcisnieniowa

Post autor: gonia2554 » pn sty 18, 2016 20:04

Mechanik mowil ze jak rozbieral gaznik to jest tam gumowa gruszka i ona steruję niskimi obrotami i w środku jest plastik i membrana . Gaznik pierburg



Awatar użytkownika
itfocus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr sie 05, 2015 10:43
Lokalizacja: Słupca

gruszka podcisnieniowa

Post autor: itfocus » pn sty 18, 2016 20:37

Gdybyś wiedziała jaki konkretnie, czy 2e2, czy 2ee to moglibyśmy coś konkretnego wymyślić. Do Twojego opisu pasuje mi podciśnieniowy siłownik drugiego przelotu przepustnicy z 2e2, tyle, że one raczej rzadko się psują. Jeśli to faktycznie ten siłownik i miałabyś co do tego pewność, to da się go kupić, klejenie raczej bym sobie odpuścił, chyba, że naprawdę ktoś wie co robi i ma w tym wprawę. A kupić można nowe, można próbować na auto-szrocie (tyle, że tam raczej niechętnie podchodzą do takich tematów, bo wolą sprzedać gaźnik w całości). Zresztą ja sam mam kilka gaźników w rozbiórce i pewnie gdzieś nawet bym ten siłownik znalazł jeśli trzeba.


Golf II 1.6RF '89 - CL z dodatkami - Wanna be GTI :D

Hubi14
Forum Master
Forum Master
Posty: 1932
Rejestracja: pt lis 22, 2013 23:00
Lokalizacja: Pabianice

gruszka podcisnieniowa

Post autor: Hubi14 » pn sty 18, 2016 22:07

chodzi pewnie o biały element, nastawnik wolnych obrotów z gaźnika 2EE kup regenerowaną :) zresztą pokaż foto o co dokłanie chodzi



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości