1.3 NZ nie pali

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

tay
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw sty 08, 2015 15:33

1.3 NZ nie pali

Post autor: tay » czw sty 08, 2015 15:45

Witam
Jestem tu nowy i potrzebuje jakiejś rady, ponieważ ja już rozkładam ręce.
Mam golfa jak w temacie 1.3 NZ (chyba tak) jedynie wiem, że to pełny wtrysk. Wszystko było dobrze dopóki nie nastały mrozy na dworze. Przestał palić na lpg. Na benzynie nie jeździ ponieważ przepływomierz jest do wymiany. Oczywiście bez problemu palił na lpg i w te mrozy. Teraz tylko pali na benzynie i lpg jak sie go bierze plakiem w ten wtrysk co wygląda jak gaźnik? jestem początkujący więc wybaczcie ;/ Wymieniłem przewody, świece, nowe aku, czyściłem wtryski oraz przy okazji wymieniłem oringi na nich, a on dalej to samo. Masa na silniku jest zrobiona od nowa jak i przewód prądowy aku - rozrusznik. Może być przyczyną, że w sylwestra odpiąłem komputer i podłączyłem spowrotem? było wtedy takie cykanie przy kreceniu rozrusznikiem ale ustało i chodził normalnie. Może nie zrozumiale napisałem i nie w tym dziale więc proszę mnie poprawić i z góry dziękuje. :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz:

PS. przy okazji zauważyłem że kolektor ssący jest cały w nagarze w środku -.-



Awatar użytkownika
mkoch
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 231
Rejestracja: ndz gru 16, 2012 02:18
Lokalizacja: Leszno/Wroclove

1.3 NZ nie pali

Post autor: mkoch » czw sty 08, 2015 16:40

W mrozy odpalałeś na gazie? O_O
Pewnie parownik uj strzelił.


Powoly, bo się rozpierdoly...

tay
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw sty 08, 2015 15:33

Re: 1.3 NZ nie pali

Post autor: tay » czw sty 08, 2015 18:02

" onclick="window.open(this.href);return false;

tak to aktualnie wygląda, na benzynie



krycha00
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:58

1.3 NZ nie pali

Post autor: krycha00 » pt sty 09, 2015 14:16

a kolega zauważył że kontrolka od oleju się nie pali przy przekręceniu kluczyka? walnięta dioda czy w ogóle czujnik nie podłączony ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości