Golf II 1.8 kr brak paliwa w komorze spalania pomocy !

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

janczasmk3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: pt wrz 28, 2012 20:01

Golf II 1.8 kr brak paliwa w komorze spalania pomocy !

Post autor: janczasmk3 » wt lip 09, 2013 21:13

Witam panowie mam znów problem ze swoim golfikiem nie chce palic juz wgl na bęzynie załapie i zgasnie zadko kiedy :rozpacz: . moje spostrzezenia to ze paliwo wchodzi w rozdzielacz ale słabo idzie na wtryski i nie wlatuje paliwo w komore spalania padł rozdzielacz czy wtryski zapchane ? ma ktos pomysł ? wszystko czysciłem i dalej lipa dzis chodził na benie nagle zgasł i :ass: kupować rozdzielacz czy czyścic wtryski ? :-(


Sprzedam golfa gti 16v na cześci

ozzy1979

Re: Golf II 1.8 kr brak paliwa w komorze spalania pomocy !

Post autor: ozzy1979 » śr lip 10, 2013 06:07

Rozumiem, że ma lpg...? Jesli tak, to do wymiany jest rozdzielacz paliwa, wtryski. Pamiętaj o jednym - ten układ NIGDY nie będzie działał z lpg.



janczasmk3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: pt wrz 28, 2012 20:01

Golf II 1.8 kr brak paliwa w komorze spalania pomocy !

Post autor: janczasmk3 » śr lip 10, 2013 11:10

ja nie jeździłem autem na gazie osobiscie
etryski są zatarte ? http://allegro.pl/vw-golf-i-ii-mech-wtr ... 66826.html" onclick="window.open(this.href);return false; zakupiłem taki bajer będzie on pasowal ?


Sprzedam golfa gti 16v na cześci

ozzy1979

Golf II 1.8 kr brak paliwa w komorze spalania pomocy !

Post autor: ozzy1979 » śr lip 10, 2013 19:07

Kolego, nie obraź się, ale widzę, że nie masz o tym pojęcia... To nie bajer, tylko rozdzielacz paliwa wraz z przepływomierzem. Po pierwsze - oby to było sprawne, w pełni sprawne (wygląda to na kibel, cena mówi sama za siebie)... Po drugie - sama wymiana to nic - musisz znaleźć kogoś, kto to zestroi potem wszystko razem. Do tego na 99% wymiana wtryskiwaczy. Dam ci dobra radę - wystrzegaj się lpg w takich autach, lpg i wtrysk mechaniczny = kibel, mega kibel. Moje zdanie jest takie - ktoś, kto ma takiego klasyka, to go nie sprzedaje, bo wie, że ma coś wyjątkowego, a jak sprzedaje, zwłaszcza z lpg to sprzedaje już kibel...



janczasmk3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: pt wrz 28, 2012 20:01

Golf II 1.8 kr brak paliwa w komorze spalania pomocy !

Post autor: janczasmk3 » śr lip 10, 2013 19:58

Tak racja nie mam o tym pojęcia :) jeśli nie będzie sprawne moge oddać to drugie a po 3 nigdy takiego auta nie kupie to pierwszy i ostatni taki wybryk jak kupiłem było wszystko ok zaczeło sie coś nagle jeb...i mocy miał kupe jesli nie pomoze wymiana tego szukam silnika z osprzetem i bedzie to 2.0 abf :)
P.S wiem że to rozdzielacz :) chciałem zażartować chodź nie mam sie z czego śmiać.


Sprzedam golfa gti 16v na cześci

Awatar użytkownika
-=ren=-
Forum Master
Forum Master
Posty: 1656
Rejestracja: pn sty 02, 2006 15:24
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Golf II 1.8 kr brak paliwa w komorze spalania pomocy !

Post autor: -=ren=- » pt lip 12, 2013 11:25

zostaw tego kra i wrzuć osprzęt na digi i będzie to samo co ABF... albo ogarnij rozdzielacz, albo śmigaj na samym lpg - bo niestety wiele osób to potwierdzi rzeźba z k-jetem i lpg jest bezcelowa - mało fachowców potrafi to ogarnąć żeby ustawić nawet drugi rozdzielacz itp...


vwlifestyle.pl
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości