Problem RP

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

rolniqq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pt mar 29, 2013 23:33
Lokalizacja: Żagań

Problem RP

Post autor: rolniqq » wt maja 28, 2013 21:05

Witam mam problem jak w Tytule z moim Golfikiem 1.8 RP automat , mianowicie samochód odpala pochodzi dwie sekundy i gaśnie a jak mu dodam gazu to zamuli jak by zapłon i zdechnie. Po odłączeniu czujników i podłączaniu każdego po kolej odkryłem że niebieski czujnik temperatury jak jest odłączony samochód chodzi normalnie , ale spaliny są ostre pali się check i rozpędza się do 60 km/h normalnie, a później go dławi. Pomocy bo ciągle problemy mam z tym autem.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------]--------
Wymieniłem: kopułkę , świece , palec rozdzielacza , przewody przebicia nie mają , rozrząd , olej , wszystkie paski , potencjometr przepustnicy . Z góry dzięki pozdrawiam RolniQQ



Awatar użytkownika
klintonMK2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 747
Rejestracja: czw lip 15, 2010 14:17
Lokalizacja: Ząbkowice Śl.

Problem RP

Post autor: klintonMK2 » śr maja 29, 2013 00:48

sam sobie odpowiedziałeś, do wymiany niebieski czujnik temperatury. a spaliny są ostre itd na odpiętym, bo wtedy auto jest ciągle na ssaniu ;) czujnik podaje wtedy do sterownika temperaturę rzędu -40 stopni ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości