Problem z silnikiem, gaśnie.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
krys94
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 238
Rejestracja: pt cze 08, 2012 20:17

Problem z silnikiem, gaśnie.

Post autor: krys94 » śr mar 27, 2013 22:02

Filtr powinien być na tym wężyku co idzie ze zbiornika do pompki widać go na zdjęciu.



MarBum
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: czw gru 09, 2010 09:44

Problem z silnikiem, gaśnie.

Post autor: MarBum » sob mar 30, 2013 18:31

Odnalazłem coś niepokojącego w pompie paliwa.
Mianowicie są tam 2 kanały jeden wlotowy wylotowy i na tym wylotowym jest uszkodzona uszczelka zwrotna(nie wiem jak to nazwać)
Na zdjęciach niżej widać.
Ile coś takiego kosztuje?, gdzie można to znaleźć i pod jakim hasłem, kodem szukać?
ObrazekObrazek



Awatar użytkownika
BolekLodz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 429
Rejestracja: ndz sty 20, 2013 15:16
Lokalizacja: Łódź

Problem z silnikiem, gaśnie.

Post autor: BolekLodz » ndz mar 31, 2013 15:48

Może Zestaw naprawczy mechanicznej pompy paliwa golf 1.3 ? Pewnie nikt tego osobno nie sprzedaje. A może znajdziesz gdzieś całą pompę na handel?


Jeśli się pomyliłem, to kulturalnie zwróć mi uwagę. Wiem, że nie jestem nieomylny.
Niedrogi warsztat Łódź - pisz PW :) :)

MarBum
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: czw gru 09, 2010 09:44

Problem z silnikiem, gaśnie.

Post autor: MarBum » ndz mar 31, 2013 17:38

Może chcę za dużo ale macie jakiś link do internetowego sklepu z tym produktem, albo jakiś kod takiego zestawu?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Problem z silnikiem, gaśnie.

Post autor: Paweł Marek » pn kwie 01, 2013 22:43

MarBum, nie spotkałem takiego zestawu. mechaniczne pompki są bardzo trwałe a jeśli już to całą się zmienia. Zadzwoń do tej firmy może coś wiedza na ten temat http://www.eter-mot.com/default.asp?kat ... r_str=3&r=" onclick="window.open(this.href);return false; ale nie kupuj nowej u nich są bardzo drodzy inaczej tylko orginały mają.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

MarBum
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: czw gru 09, 2010 09:44

Re: Problem z silnikiem, gaśnie.

Post autor: MarBum » pn kwie 01, 2013 22:58

OK, a czy ktoś mógłby mi zobaczyć w etce jaki ta pompka ma numer seryjny albo po czym tego w ogóle szukać.
Zdjęcie pompy Obrazek

Na razie znalazłem tylko 1 wydaje mi się że bezie ok http://allegro.pl/trabant-1-1-wartburg- ... 94622.html" onclick="window.open(this.href);return false;

A ta http://allegro.pl/pompa-paliwa-volkswag ... 38166.html" onclick="window.open(this.href);return false; też będzie pasować?, czy musi być identyczna, na co zwracać uwagę przy zakupie podobnej?



MarBum
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: czw gru 09, 2010 09:44

Problem z silnikiem, gaśnie.

Post autor: MarBum » pn kwie 15, 2013 21:03

Sprawa rozwiązana.
Była to ta pompa paliwa (dokładnie ta mębrana).
Kupiłem nową z wyglądu inna ale pasuje i działa.
Oznaczenia na kartonie
339 312
Pompa paliwa
VW 1.05-1.3
EAN: 5907504082127

Pamiętajcie gdy wam gaśnie sprawdźcie pompę paliwa.
Najprostszy sposób odrobić wężyk dopływu paliw i odpływu.
Do dopływu dać inny i do butelki z benzyną a odpływ do słoika, prezkręcić parę razy kljuczykiem i widać czy przelatuje z butelki do słoika :P



tkacza@interia.eu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 16, 2013 20:06

Problem z silnikiem, gaśnie.

Post autor: tkacza@interia.eu » śr kwie 17, 2013 19:43

witam mam golfa 3 2.0 gti 115 km i mam problem znim taki że gdy go zapale na zimnym silniku pracuje a gdy osiągnie tęperatóre maksymalną gasnie zanika iskra na kablach.kopułka była podmieniana łącznie z cewką i problem został nie wim jusz ggdzie szukać i co robić bardzo bym prosił o porade zgury bardzo dziękuje.teraz doszedł drugi problem przekażnik od pompy paliwa pstryka i nie moge wogule zapalić co może być przyczyną.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości