Golf II 1.8 Na gazie chodzi, na benzynie gaśnie. WIDEO!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Golf II 1.8 Na gazie chodzi, na benzynie gaśnie. WIDEO!

Post autor: grandi » ndz sty 06, 2013 16:00

Plakiem psikac bo jest tłusty i może rozrusza wtrysk


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

naresss
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: czw wrz 22, 2011 10:13

Golf II 1.8 Na gazie chodzi, na benzynie gaśnie. WIDEO!

Post autor: naresss » ndz sty 06, 2013 16:11

Nie mam akurat plaka pod ręką , ale odkręciłem cały dolot i normalnie u mnie psika tzn psik psik chwilę pochodzi i psika coraz mniej i zgaśnie. Ale kilkunastokrotnie próbowałem i teraz jest dużo lepiej tzn auto dłużej chodzi na benzynie, może się odcina coś? Biorę tez pod uwagę filtr od benzyny



Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Golf II 1.8 Na gazie chodzi, na benzynie gaśnie. WIDEO!

Post autor: grandi » ndz sty 06, 2013 16:15

Psiknik plakiem w dolot


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

naresss
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: czw wrz 22, 2011 10:13

Golf II 1.8 Na gazie chodzi, na benzynie gaśnie. WIDEO!

Post autor: naresss » ndz sty 06, 2013 16:21

Dobrze kupię i spróbuję wieczorem, jakie jest prawdopodobieństwo ,że to coś da?



Awatar użytkownika
hilon
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: pn sty 09, 2006 16:18
Lokalizacja: Ustka

Golf II 1.8 Na gazie chodzi, na benzynie gaśnie. WIDEO!

Post autor: hilon » ndz sty 06, 2013 17:00

Spróbować zawsze warto.
Wcześniej pisałeś, że sprawdzałeś ciśnienie z powrotnego węża i że jest ono dobre, więc kierujemy się w stronę wtryskiwacza. A teraz piszesz , że nie wykluczasz filtra paliwa. Pewnie, że auto może ci chodzić jak na filmiku jak będziesz miał zawalony filtr lub pada ci pompa w zbiorniku.



Awatar użytkownika
Sokol9185
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 823
Rejestracja: sob gru 10, 2011 16:17
Lokalizacja: Gęstowice

Golf II 1.8 Na gazie chodzi, na benzynie gaśnie. WIDEO!

Post autor: Sokol9185 » ndz sty 06, 2013 17:53

bardzo prawdopodobna jest pompa ponoć jak jest dulugo nie używa to też szlak ją trafia


Masz ochotę zajrzyj i zostaw coś po sobie :):)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=459809" onclick="window.open(this.href);return false;

kupie wzmocnienia zderzaków przód + tyl pod szeroki zdeś tylko ori wchodzi w grę

Awatar użytkownika
OsteR9019
Forum Master
Forum Master
Posty: 1072
Rejestracja: czw gru 02, 2010 17:02
Lokalizacja: Toruń

Golf II 1.8 Na gazie chodzi, na benzynie gaśnie. WIDEO!

Post autor: OsteR9019 » ndz sty 06, 2013 18:01

Zdejmij powrót i uruchom. Jak przestanie chodzić i równocześnie przestanie dawać paliwo w powrót możliwe że przekaźnik odcina pompę. Instalacja gazowa może mieć opcje odcinania pompy paliwa żeby jej nie zatrzeć i coś mogło nawalić. Spróbuj podłączyć na krótko, prąd weź np. od tylnej lampy (pozycji). Jeśli pompa paliwa nie daje rady to raczej ta pod podłogą bo ta ze zbiornika ma tylko podać paliwo i dużego ciśnienia i tak nie ma, ale gdy nie działa też nie zapali.


Cały mój kraj >> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=519472" onclick="window.open(this.href);return false;

naresss
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: czw wrz 22, 2011 10:13

Golf II 1.8 Na gazie chodzi, na benzynie gaśnie. WIDEO!

Post autor: naresss » ndz sty 06, 2013 18:19

Jest tak, odłączałem powrót ciśnienie jest bo chciałem zaślepić i wkręciłem tam śrubę no i pryska bardzo energicznie. Pomyślałem ,że może filtr bo może jakoś trochę pociągnie i potem go przytyka. Wtryskiwacz pryska ale po jakimś czasie słabiej i gaśnie (rozpyla też ładnie). Robiłem już kilkadziesiąt prób i trochę lepiej jest. Instalację gazową wykluczam bo odłącząłem zakręcam zawór i wypalałem gaz do końca i jest to samo .



naresss
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: czw wrz 22, 2011 10:13

Golf II 1.8 Na gazie chodzi, na benzynie gaśnie. WIDEO!

Post autor: naresss » ndz sty 06, 2013 18:20

A mam porównanie z ojca mojego golfem III i nawet mój ma lepsze ciśnienie na powrocie.



naresss
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: czw wrz 22, 2011 10:13

Golf II 1.8 Na gazie chodzi, na benzynie gaśnie. WIDEO!

Post autor: naresss » sob sty 12, 2013 11:17

Witam ponownie , pisze specjalnie post pod postem aby ktoś widział. MAM pytanie którędy idę kable od pompki paliwa abym mógł na krótko się wpiąć? Tylko to chyba nie ta pompa w bagażniku a ta pod autem.



Awatar użytkownika
Sokol9185
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 823
Rejestracja: sob gru 10, 2011 16:17
Lokalizacja: Gęstowice

Golf II 1.8 Na gazie chodzi, na benzynie gaśnie. WIDEO!

Post autor: Sokol9185 » sob sty 12, 2013 11:21

nie wiem ale wydaje mi się że te pompy mają jedno zasilanie tzn polączone są równolegle przynajmniej tak mi się wydaję


Masz ochotę zajrzyj i zostaw coś po sobie :):)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=459809" onclick="window.open(this.href);return false;

kupie wzmocnienia zderzaków przód + tyl pod szeroki zdeś tylko ori wchodzi w grę

naresss
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: czw wrz 22, 2011 10:13

Golf II 1.8 Na gazie chodzi, na benzynie gaśnie. WIDEO!

Post autor: naresss » sob sty 12, 2013 17:30

Sprawdzałem pompę w baku i to chyba jej wina , w ogóle nie chodziła rozebrałem ją i popalone kable w niej idące do komutatora. Chciałem zrobić tak aby ciągneła paliwo ta pod autem bez tej w baku ale chyba sama nie daje rady z baku pociągnąć. Tak poza tym jakie ciśnienie daje pompka znajdująca się w baku?



Awatar użytkownika
Sokol9185
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 823
Rejestracja: sob gru 10, 2011 16:17
Lokalizacja: Gęstowice

Golf II 1.8 Na gazie chodzi, na benzynie gaśnie. WIDEO!

Post autor: Sokol9185 » sob sty 12, 2013 17:48

to jest pompka podająca paliwo do tej pompki co masz pod bakiem ona dopiero daje ciśnienie ale jak podająca zawodzila to ta druga nie miala jak zrobić ciśnienia i nie miala jak podać dla tego taki efekt byl a pompa się pali jak w zbiorniku jeździ się na rezerwie bo ta pompka jest chlodzona cieczą w tym przypadku benzyną


Masz ochotę zajrzyj i zostaw coś po sobie :):)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=459809" onclick="window.open(this.href);return false;

kupie wzmocnienia zderzaków przód + tyl pod szeroki zdeś tylko ori wchodzi w grę

naresss
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: czw wrz 22, 2011 10:13

Golf II 1.8 Na gazie chodzi, na benzynie gaśnie. WIDEO!

Post autor: naresss » pn sty 14, 2013 12:55

Witam, pompka wymieniona i dalej to samo. Sprawdzałem oczywiście ją i paliwo podaje.. Pozostała mi tylko nadzieja ,że to może jeszcze filtr pod bakiem ale teraz nie mam jak sprawdzić, może wy macie jakieś sugestie? Napewno stara pompka była spalona.. to wiem ale dlaczego po włożeniu nowej dalej lipa.. A może i ta pod bakiem siadła?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości