Potrzebuje porady

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

fix123
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: ndz gru 17, 2006 12:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Potrzebuje porady

Post autor: fix123 » sob kwie 07, 2007 20:58

drodzy koledzy zamierzam poprawić w sowim autku moje car audio mam w związku z tym pare pytań i proszę o rady
mam radyjko JVC 4x50W podłączone głosniki na podszybiu i teraz bedą jeszcze głośniki w drzwiach czyli wykorzystam wszystkie możliwości z radia i do tego suba mam podłączony jak mogę i pod co się podłaczyć z tweererami dwoma w słupkach? narazie nie mam wzmacniacza dodatkowego i narazie bedzie bez wiec jak i gdzie podłczyc te cykacze bedą one jeszcze do nich zwrotnice.



Awatar użytkownika
sito
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: czw mar 08, 2007 00:32
Lokalizacja: Czersk
Kontakt:

Re: Potrzebuje porady

Post autor: sito » sob kwie 07, 2007 22:44

fix123 pisze:podłączone głosniki na podszybiu [...]i do tego suba mam podłączony jak mogę i pod co się podłaczyć z tweererami dwoma w słupkach?.
to tak: jakie masz wogóle głośnik i dokładny model radiai? teraz powiedz mi co rozumiesz przez "podszybie'' ? jesli chodzi ci o półkę to te głośniki nie powinny wcale tam byc bo nie zagrają! głośnik zeby grać musi mieć komore!
po drógie; jak masz podłączone suba bo rozumiem ze masz?
po trzecie; jesli chodzi o tweetery to do tego potrzebne są zwrotki (mówisz ze bedą to dobrze)
opisz dokładnie jaki chcesz tam władować sprzęt w to autko i czego oczekujesz od brzmienia... wtedy pomozemy dalej :D


Obrazek sitoboss to moje pierwsze imie xD

Pan_sowa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 13, 2006 13:54
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Pan_sowa » ndz kwie 08, 2007 12:49

tweetery możesz podąłczyc np rownolegle z głośnikami z drzwi oczywiscie nie zapominając po drodze o zwrotnicy albo konensatorku, co to za głośniki te co masz w drzwiach to jest system razem z tymi twetterami, te na podszybiu co to za głosniki, woofer masz podpięty bezpośrednio pod radio?Tak jak radzi kolega sito napisz coś wiecej.



fix123
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: ndz gru 17, 2006 12:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: fix123 » pn kwie 09, 2007 18:31

witam ponownie
a wiec głośniki na podszybiu są orginalne takie jake vw II ma ma cykacze nie były w kąplecie z głosnikami w drzwiach będą pioneera głosniki model nie pamietam musiałbym zejsc spisac napweno są to średnionisko tonowe sub jest podłaczony do radia jest on aktywny ze wzmacniaczem blaupunkta. Tak wiem o tym że głośnik musi miec komorę. a jak proponujecie podłaczyć te tweetery i czy macie jakis pomysł na zabudowe ich? mile widzane fotki



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » pn kwie 09, 2007 18:42

fix123, kup sobie zestaw woofery w drzwi zwrotnice i tweetery wstaw w miejsce glosniczkow w podszybiu.jesli chcesz tweetery w slupkach pogadaj z Kubus20.i finito.co i jakie poczytaj w postach wszystko jest.



fix123
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: ndz gru 17, 2006 12:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: fix123 » wt kwie 10, 2007 14:21

piotr2 pisze:fix123, kup sobie zestaw woofery w drzwi zwrotnice i tweetery wstaw w miejsce glosniczkow w podszybiu.jesli chcesz tweetery w slupkach pogadaj z Kubus20.i finito.co i jakie poczytaj w postach wszystko jest.


tweetery w podszybiu to jest chyba najlepszy pomysł z tego co wiem to montuje sie je na słupkach tak aby głośniczek był na wysokosi uszu jak sie siedzi... tak słyszłem



Awatar użytkownika
hayperekpo
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2719
Rejestracja: sob kwie 07, 2007 13:41
Lokalizacja: Kraków/GOP

Post autor: hayperekpo » wt kwie 10, 2007 16:50

Skoro "fabrycznie" tweetery są właśnie w słupkach, to znaczy że to najlepsze rozwiązanie. A jeśli chodzi o podłączenie, można je dołączyć równolegle do średnio-niskotonowych, ale obowiązkowo dać zwrotnice, najlepiej na oba głośniki.


Obrazek
Zanim zapytasz na PW, skorzystaj z forumowej szukajki, FAQ i wujaszka Google

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości