Problemy z radiem

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

bolero2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt lut 20, 2007 02:05
Lokalizacja: wwa
Kontakt:

Problemy z radiem

Post autor: bolero2 » śr mar 28, 2007 22:32

Witam! Mam problem z radiem w golfie 5. Chodzi o model Blaupunkt RDC 300. Opisywałem już wcześniej o co chodzi, ale może przypomnę. Radio samo potrafi się włączyć nawet przy zamkniętym samochodzie, samo też przełącza się na odczytywanie CD. Dowiedziałem się, że problem tkwi w taśmie łączącej CD i z jakąś płytą główną czy coś, występuje tam podobno mikrokorozja i to powoduje problemy. W VW o tym nie słyszeli, więc mam pytanie czy znacie może jakiś warsztat (Warszawa) gdzie zajęliby się tym problemem? Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.

P.S. Warsztat w którym byłem to Auto Viva na Połczyńskiej w Warszawie, akurat jak sprawdzali mi samochód to mieli remont, ale nie zmienia to faktu że powinienem zostać potraktowany jak klient a nie jak śmieć, odniosłem wrażenie, że dobro klienta nie jest dla nich najważniejsze i liczą tylko na to żeby się hajsu nachapać. Prawdopodobnie przez radio musiałem wymienić akumulator bo podobno była jakaś wadliwa seria owych akumulatorów, a mi się wydaje, że po prostu radio jak się włączyło grało całą noc i stąd problemy z akumulatrem, no ale VW oczywiście nic nie stwierdził i do błędu się nie przyznał. Wcześniej jeszcze miałem problemy żeby wymienić elementy na gwarancji, również w tym ASO.

To chyba na tyle jeżeli chodzi o moje uwagi :) . Ogólnie nie polecam tego dilera :) .

pozdrawiam



Awatar użytkownika
felga83
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: pt lut 16, 2007 09:51
Lokalizacja: kielce/okolice
Kontakt:

Post autor: felga83 » śr mar 28, 2007 23:35

mam prawie (golf IV) ten sam model auta i powiem ze kiedys mialem radio dobrej renomowanej marki tylko kaseciak, tez mi robilo takie psikusy okazalo sie ze cos w kostce iso bylo nie tak, lecz nic nie grzebalem wkurzylem sie radio sprzedalem kupilem drugie i bylo po problemie, sprobuj inny mdel radia wlozyc cos z alpinka lub clariona i zobacz czy to samo sie robi
pozdro


ZAPRASZAM DO OCENY MOJEGO GROSZKA :)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=86906

POTRZEBUJESZ SPRZĘTU AUDIO DO SAMOCHODU, PRZERÓBKA BOCZKÓW POD GŁOŚNIKI, PROFILOWANIE SŁUPKÓW PISZ NA PRIV :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości