Mam Problem!

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
cobra_4x
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 13, 2007 12:23
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Mam Problem!

Post autor: cobra_4x » pt mar 16, 2007 19:36

Problem polega na tym ,ze podłaczyłem woofery dzisja pod wzmacniacz ... i prawy głosnik podaje lepszy bass od lewego .. uzyłem kabla 2mm ... wszystko jest dobrze podłaczone . Nie wiem jaka przyczyna :(


cobra_4x :]

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » pt mar 16, 2007 19:50

hmmm.moze takie nagranie na plycie masz.a dobrze podlaczyles po dwzmacniacz,ilu kanalowy masz wzmacniacz?jesli 4 lub wiecej to moze nieodpowiednio wlaczyles cincze i glosnik i regulacja dziala tylko na tamten glosnik.zamien najwyzej glosniki zobaczysz czy to wina glosnika,zamien czincze itp pobaw sie a ograniczysz powod.



Awatar użytkownika
bialko1991
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2995
Rejestracja: wt lip 11, 2006 13:38
Lokalizacja: Ciechanowiec Warszawa
Kontakt:

Post autor: bialko1991 » pt mar 16, 2007 22:29

albo cos z koncówkami mocy moze byc, ja mialem kiedys zmianianą jedna w wierzy i jedna strona gra odrobine głosniej :)



Awatar użytkownika
felga83
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: pt lut 16, 2007 09:51
Lokalizacja: kielce/okolice
Kontakt:

Post autor: felga83 » pt mar 16, 2007 22:40

nic bardziej mylnego tez tak mialem zobacz czincze u mnie tak bylo i sie okazalo ze jedna z koncowek czincza sie urwala (czyt.oderwal kabel od koncowki ) ale przylutowalem i po klopocie jesli to nie pomoze to masz chochlika w instalacji


ZAPRASZAM DO OCENY MOJEGO GROSZKA :)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=86906

POTRZEBUJESZ SPRZĘTU AUDIO DO SAMOCHODU, PRZERÓBKA BOCZKÓW POD GŁOŚNIKI, PROFILOWANIE SŁUPKÓW PISZ NA PRIV :)

Awatar użytkownika
cobra_4x
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 13, 2007 12:23
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: cobra_4x » sob mar 17, 2007 00:39

Hm ... Szukałem przyczyny przez dobra godzinke ,sprawdzałem wszystkie łaczenia ... Moze pomyliłem + z - ,no ale nie ... Kiedy odchodziłem juz od zmysłów ,zauwazyłem ze kable od czincza przy wzmacniaczu jest naderwany :panna: ,moze to on spoodował ten cały ambaras ? ?

Moj wzmacniacz to Alpine 3540 2 kanałowy ,jak narazie daje rade moim sinuslive i tweeterą JBL . Z biegiem czasu kupie jakis porzadny piecyk :) Pozdrawiam :okej:
:pub:


cobra_4x :]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości