Dalco KSC 102

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

wojtall
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob paź 21, 2006 17:50
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Dalco KSC 102

Post autor: wojtall » sob mar 03, 2007 12:46

Witam zastanawiam się nad zakupem takiego radia do mojego Golfa
http://www.allegro.pl/item170358269_skl ... c_usb.html

I teraz takie pytanie do Was czy czyta ono pamięci 2GB? Może ktoś ma taki sprzęt i podzieli się opiniami na jego temat?
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony sob mar 03, 2007 15:42 przez wojtall, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » sob mar 03, 2007 14:33

Na szczęście nie mam takiego sprzętu ...i tobie też nie polecam .Kup coś "firmowego" ,bo CDRW kosztuje 3zł ,a zaoszczędzisz sobie kłopotów z serwisem Dalco,First........itp.USB i slot SD to fajne bajery ......ale nie w takim sprzęcie .Jeśli już USB to najtaniej masz go w JVC721 za ok 520zł.



Awatar użytkownika
bialko1991
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2995
Rejestracja: wt lip 11, 2006 13:38
Lokalizacja: Ciechanowiec Warszawa
Kontakt:

Post autor: bialko1991 » sob mar 03, 2007 14:38

ja bym czegos taikiego niekupował, bo nie to ze jakosc dzwieku nie zadowalająca raczej, to jeszcze łatwo cos ulamac (wiem bo kumpel ma cos takiego w garazu ( znaczy sie fJirmowe radJo) i mu sie po paru miesacach lapki od panela lamac zaczęły



wojtall
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob paź 21, 2006 17:50
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: wojtall » sob mar 03, 2007 15:40

powalla pisze:USB i slot SD to fajne bajery ......ale nie w takim sprzęcie .Jeśli już USB to najtaniej masz go w JVC721 za ok 520zł.
No tak wszystko fajnie ale miałem takiego firmowego sprzęta i w niedziele mi go skradziono, nie stać mnie na zakup kolejnego radia za 520zł... Naprawde nie ma na Forum nikogo kto miał do czynienia z tym radiem?



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » sob mar 03, 2007 17:59

wojtall pisze:
powalla pisze:USB i slot SD to fajne bajery ......ale nie w takim sprzęcie .Jeśli już USB to najtaniej masz go w JVC721 za ok 520zł.
No tak wszystko fajnie ale miałem takiego firmowego sprzęta i w niedziele mi go skradziono, nie stać mnie na zakup kolejnego radia za 520zł... Naprawde nie ma na Forum nikogo kto miał do czynienia z tym radiem?
Ciężka sprawa... Bo nikt raczej nie pakuje się w takie coś. Padnie raz - dwa. Może coś normalnego ale w używce?

Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

Awatar użytkownika
mieto99
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 19, 2006 16:21
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: mieto99 » sob mar 03, 2007 18:18

Ja z kolei mam pytanie o to: http://allegro.pl/item170039096_hurtown ... radia.html

Wiem ze mnie "zjecie" ze chce kupic takie cus, ale czy sie opłaca?? Bo jesli by nawet CD przerywało na dziurach to zawsze mozna podłączyć pendrive'a lub włozyc karte pamieci


Wiem co mówię mówię co wiem, dużo wiem więc dużo mówię:) POZDRO dla CYGANA "Oszukali Mnie!!!"

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » sob mar 03, 2007 18:28

kolega ma te dalco w vectrze.wyglada ladnie ale wystarczy lekko podglosnic i czar pryska w jednej sekundzie.odpusc se te radio.gdyby jeszcze masaz mialo to moze... ;)



wojtall
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob paź 21, 2006 17:50
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: wojtall » pn mar 05, 2007 19:44

piotr2 pisze:ale wystarczy lekko podglosnic i czar pryska w jednej sekundzie.odpusc se te radio.gdyby jeszcze masaz mialo to moze... ;)
Co przez to rozumiesz? Przecież zalezy jeszcze jakie ma głośniki założone...



misiek01
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: śr sty 24, 2007 20:03
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: misiek01 » pn mar 05, 2007 23:09

mieto99 pisze:Ja z kolei mam pytanie o to: http://allegro.pl/item170039096_hurtown ... radia.html

Wiem ze mnie "zjecie" ze chce kupic takie cus, ale czy sie opłaca?? Bo jesli by nawet CD przerywało na dziurach to zawsze mozna podłączyć pendrive'a lub włozyc karte pamieci
kolego przeciez to radio kosztuje 365 nawet nie mysl o jego kupnie za ta cene kupiszz juz fajne radyjko ze znannej firmy i zapewniam cie ze nie bedzie przerywac :D
chodzby to
http://allegro.pl/item171326577_pioneer ... _gw24.html
http://allegro.pl/item169148131_pioneer ... wosc_.html

lub cariona o tej firmi chyba nie musze nic mowic
http://allegro.pl/item168832157_clarion ... az_fv.html
http://allegro.pl/item170701609_clarion ... w_wlk.html

pozdro.........



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » wt mar 06, 2007 13:18

Dokładnie kup "firmówkę",a płyta CDRW kosztuje 3zł ,to po co ci pendrive? Fakt te "dalco" itd mają gwarancję ale co będziesz słuchał jak oddasz je na serwis ( 21 dni bez radia?)?



Awatar użytkownika
zmick
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 08, 2006 15:06
Lokalizacja: Augustów

Post autor: zmick » wt mar 06, 2007 13:42

Dobrze Ci radzą więc lepiej posłuchaj ;-) Ja też chciałem kiedyś kupić jakieś Dalco czy inne Sralco, ale mi odradzono. Kupiłem Pioneera DEH-30MP i nie żałuję. Nic nie przeskakuje i czyta wszystkie MP3 i WMA. Jak tylko kupiłem to radyjo to zrobiłem nawet pewien test - wsadziłem płytkę do radyjak i jazda po trylinkach. Naprawdę nic nie przeskoczyło. Także chyba lepiej kupić firmówkę

Pozdrawiam

Ps. jak nie wierzysz to sprawdź u jakiegoś kupla ktory ma "normalne" radyjko zamontowane



spider1987
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: sob paź 28, 2006 14:52
Lokalizacja: olesno

Post autor: spider1987 » czw mar 08, 2007 23:47

moj kolega kupil dalco ja kupilem jvc kd-g332 kasa ta sama dalco ma wiecej bajerow ale zrobilismy probe, te same auto, te same glosniki, ta sama antena od radia i
-wykonanie jvc o wiele lepsze
-dzwiek w dalco jeszcze ujdzie zalezy jakie bedziesz mial glosniki i czego oczekujesz
-odbior radia FM to duza roznica tam gdzie dalco nie sciagalo wogole tej fali jvc mialo RDS!



Awatar użytkownika
Dzaba83
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: sob sie 26, 2006 08:59
Lokalizacja: Ostrow wlkp
Kontakt:

Post autor: Dzaba83 » pt mar 09, 2007 18:37

Dalco Denvery i innego typu radyjka to sa szroty z biedronek itp kiedys mialem Denvera 4x45 na wyjsciu i obojetnie jakie glosniki pod niego podlanczałem grało tak samo nawet tuba pod zmacniaczem bardzo slabo grała moim zdaniem to radio nie mialo wiecej jak 4x15

i zmienilem na SONY 4x50 podpiete mam te same glosniki i Tube co pod Denver i ruznica jest 10 krotna lepszy dzwiek bass i wogole AZ MIŁO

Te radia sa aby ladne z wygladu nic pozatym NIE POLECAM


posłużę Vagiem

Awatar użytkownika
DJ_Mouse
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 281
Rejestracja: wt lut 22, 2005 20:33
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: DJ_Mouse » śr mar 14, 2007 15:12

Odkopie troche ten temat ale nie moge patrzeć czasem na naiwność niektórych osób...

Dalco / Denver / Medion / Tevion / First i tego typu badziewia to sprzęt robiony w niemczech z czego tylko się da. Miałem doczynienia z tymi sprzętami wielokrotnie - to coś takiego, jakbyśmy do mk3 wsadzili silnik 1.1 - no za ch... jechać nie chce, tak samo radio nie chce grać...

Po prierwsze zła jakość wykonania i przemyślenia w rozmieszczaniu elementów, po godzinie czy 2 pracy, gdzie poprostu gra dla przyjemności panel nagrzewa się do tego stopnia że nie da się go dotknąć odśrodka, nie wspomnę co dzieje się z laserem i kostkami mocy... tragedia, wypala się wszystko... - cóż, temperatura robi swoje

Po drugie co do tego przerywania - brat po wojsku kupił kiedyś mediona na jakiś czas bo nie miał kasy a chciał puki co mieć "jakieś" radio. mogłem nim napierd... o beton i nie przerwało, to efekt dość dużej pamięci ATS, ale jakość dźwięku, zniekrztałcenia i te błedy, które powodowały ultraktórkie piski przyćmiewały wszystko... Przygoda z tym sprzętem zakoończyła się po roku, kiedy to od gorąca wysiadł laser a kilka dni później "zagotował" się wyświetlacz.


W dzisiejszych czasach radio CD/MP3 to nie to co kiedyś... teraz jest tego pełno w koło i ludzie myślą, że skoro coś nie kosztuje dużo ale "ładnie wygląda i ma dużo funkcji" to musi być dobre. Nic badrdziej mylnego, naprawdę lepiej dołożyć 150-200zł i mieć coś na dłuższy czas, bo zakup takiego radia to prócz nerwów kolejny wydatek na ten sam cel za niedługi czas.

Wiele marek produkujących dobry sprzęt wypuściło kilka "standardowych modeli" w bardzo atrakcyjnych cenach, bez zbędnych "dupereli" ale świecące prostotą i funkcjonalnością, choćby Pionieer czy ostatnie modele SONY Xplode... (osobicie polecam za wytrzymałość elementów) więc dla Waszego zdrowia i nie wydawania pieniędzy w błoto... Pomyślcie dobrze nad zakupem sprzętu, zapytajcie... od tego są ludzie na tym forum, żeby pomagać tym którzy się na jakiejś dziedzinie nie znają...

Wow ale się rozpisałem :mrgreen:


VW GOLF mk1 81' 1.8T AGU ++
SEAT TOLEDO 1M 01' 1.9 TDI ARL 150KM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości