Wymontowanie

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

robsonus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt sty 16, 2007 00:56
Lokalizacja: woj. łódzkie

Wymontowanie

Post autor: robsonus » ndz sty 28, 2007 13:02

Witam

W swoim Golfiku mam radio Blaupunkt Eden na kasetki. Jednak chcialem je sam wymienic na jakies na cd. Mam problem z wyjeciem starego radyjka? Jak to zobic? Prosze o opiss. Potrzeba miec jakies specjalne klucze. Odrazu powiem ze pisze na nim CODE PROTECTED. Ja nie mam kodu. Jak rozlacze to radio bedzie do wyrzucenia? CZy jakos da sie kod znalezc?



Z gory dzieki za odpowiedzi


POZDRO :kwiat:

I :kufel: dla Wszystkich


Robsonus

Steryd126
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 645
Rejestracja: pn lis 21, 2005 21:01
Lokalizacja: Petrykozy, Pabianice
Kontakt:

Post autor: Steryd126 » ndz sty 28, 2007 16:22

ja też miałem takie radio oryginalne w golfie tylko że gamma IV . kod znalazł mi mój kumpel po numerze seryjnem radia. radio ma po obu stronach zapadki, ja zdemontowałem te małe plastiki obok radiai śrubokrętem wcisnąłem je do środka i radio wyszło. co lepsze to jeszcze za nie wziąłem 100zł. obyło sie bez kluczy. pozdro



Pan_sowa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 13, 2006 13:54
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Pan_sowa » ndz sty 28, 2007 23:32

Tak potrzebujesz do tego specjalne klucze ale przy odrobinie wprawy da sie to zrobić ciękim śrubokrętem...najlepiej wsadz palec w miejsce kasety:) to jedyna mozliwosć zeby radio w miare dobrze chwycić i ciągnac do siebie, a potem prubuj śruboketem odblokować zatraski, prawdopodobnie masz 4 diurki okragłe po dwie na bokach radia, przez nie wchodza oryginale klucze i tam własnie muszisz celować śruboketem albo czyms ciękim, czasami w miejsca tych dziurek sa wkręcone małe śrubki na imbus(to tylko zaślepki) tylko tak jak pisał steryd126 po wyciagnieciu bedziesz jeszcze potrzebował kod do tego radia...



misiek01
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: śr sty 24, 2007 20:03
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: misiek01 » pn sty 29, 2007 22:33

Wykręcić zaślepki małym imbusem a potem specjalnym uchwytem lub przy sporej wprawie czterema prętami fi 4mm oczepić zatrzaski i wysunąc radio.



gustavo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn sty 29, 2007 16:59
Lokalizacja: ok Płock

Post autor: gustavo » wt sty 30, 2007 17:55

jesli nie masz kodu to tamte radio nie bedzie na wyrzuceie ale trzeba je bedzie rozkodowac za ok 50 zl w zakladzie a do radia wsadz palec w kasete a w te dziurki p bokach cienki gwozdzi przygij najpierw jedna strone potem 2 i wyjdzie :smoke:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości