gdzie zmieniarka golf II

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Pi@ST

gdzie zmieniarka golf II

Post autor: Pi@ST » czw lut 17, 2005 12:04

gdzie i jak najlepiej umiescic zmieniarke na 6 cd ?a co za tym idzie ktoredy kabelek

Pozdrawiam Pi@ST!



Awatar użytkownika
chochoł
Eastside Society
Posty: 147
Rejestracja: czw lis 11, 2004 03:04
Lokalizacja: beeftown
Kontakt:

Post autor: chochoł » czw lut 17, 2005 12:07

wszystko zależy od inwencji twórczej właściciela :helm:



Pi@ST

Post autor: Pi@ST » czw lut 17, 2005 12:10

spoko :) fajnie ale moze juz ktos znalaz jakies miejsca i moglby sie wypoiwedziec gdzie mozna to wmontowac zeby bylo dobrze nie bylo duza wstrzasow pod czas jaazdy po polskich drogach ;/ jakies sugestie macie to poprosze o pomoc



Awatar użytkownika
chochoł
Eastside Society
Posty: 147
Rejestracja: czw lis 11, 2004 03:04
Lokalizacja: beeftown
Kontakt:

Post autor: chochoł » czw lut 17, 2005 12:21

:bigok: bagażnik , schowek w konsoli pod fotelem kierowcy bądz pasażera gdzie tylko sobie zażyczysz :grin:

a jeśli kiepawa zmieniarka to będzie przeskakiwać mimo że ją na gumkach powiesisz



Awatar użytkownika
guli
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 12:07
Lokalizacja: Wlkp

Post autor: guli » pt lut 18, 2005 16:00

Pi@ST pisze:nie bylo duza wstrzasow pod czas jaazdy po polskich drogach ;/ jakies sugestie macie to poprosze o pomoc
To chyba najlepiej w garażu :), będzie stabilonie. Dostęp najlepszy jest w bagażniku.



Awatar użytkownika
Samael
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: śr sty 18, 2006 20:30
Lokalizacja: się bierze światlo w lodówce?

Post autor: Samael » pt kwie 07, 2006 20:59

czy znacie jakies w mk2 dobre miejsce na zmieniarke? nie chodzi mi o to gdzie ja mozna upchanac tylko gdzie przykrecic zeby nia nie trzeslo zabardzo, na plask czy pionowo? Mam zmieniarke blaupunkt cdc-a06 i co dziwne najlepiej toleruje wstrzasy gdy ustawiona jest pionowo a suwaczki tlumikow drgan sa ustawione tak jakby miala lezec na plasko i to jest dziwne bo jak sie ustawi te tlumik na pionowy monaz to laser gubi sciezki jak opetany.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości