[instalacja] Jak wymienić kable...

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Splo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 07:59
Lokalizacja: Kolbuszowa
Kontakt:

[instalacja] Jak wymienić kable...

Post autor: Splo » wt lis 07, 2006 22:46

Mam pytanie chce zamontować w przodzie głośniki dwu drożne na zwrotnicy, a wiadomo jakie sa kable w instalacji fabrycznej... także je taż chciałbym wymienić tylko jak to zrobić?? Dużo jest rozbierania żeby się do tego dostać?? z rada wychodzi wtyczka ( ISO?? ) do której sie podłacza e kable?? Mam orygaln procesor dźwięku nokii czy będą z tym związane dodatkowe problemy?? czy kable którymi jest podłączony procesor też muszę wymienić żeby poprawić jakosć?? Co dokładnie daje ten procesor?? jak sie ludzie wogule do tego dostać :P??


Pzdr ;]

Awatar użytkownika
metju
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 368
Rejestracja: czw mar 24, 2005 10:49
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: metju » śr lis 08, 2006 10:35

Głośniki dwudrożne, czy raczej zestaw odseparowany jeśli na zwrotnicy? Jest trochę zabawy z wymianą kabli. ale warto. Trzeba rozwiercić kostkę, która łączy drzwi z karoserią, żeby poprowadzić tamtędy kabel. Zakładam, że będziesz również wygłuszał drzwi, więc trzeba też zdjąć boczek (tapicerkę). W desce rozdzielczej jest dużo miejsca do poprowadzenia i umocowania kabli, trzeba tylko pokombinować. Żeby się nie bawić w rozcinanie fabrycznej instalacji, możesz dokupić wtyk iso głośnikowy do nowych kabli. Co do procesora niestety ci nie pomogę. Co do wygłuszania, montowania, rozbierania itp, wszystko znajdziesz przez wyszukiwarkę, bo było wiele razy na forum.


ex BvLin3K
Obrazek

Awatar użytkownika
rysiektr
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6202
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 23:49
Lokalizacja: Minczewo/Warszawa
Kontakt:

Post autor: rysiektr » czw lis 09, 2006 23:39

w vw radio masz na ISO.do glosnikow jesli proponuje kable dwuzylowe o przekroju 2x2.5mm
tulowane do glosnika i do iso.musisz rozbierac drzwi i troche tapicerki ale warto.ja niestety z prockiem tez ci nie pomoge ale slyszalem jak gra zestaw zbudowany z procesorem dzwieku.super.czysto i basta.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 49 gości