CO WSADZIĆ W TYLNĄ PÓŁKĘ ??

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

chmielekwrc

CO WSADZIĆ W TYLNĄ PÓŁKĘ ??

Post autor: chmielekwrc » czw lut 10, 2005 12:54

Witam.
Mozecie mi doradzic jakie glosniki wsadzic w tylna polke zeby ladnie graly pod samym radiem??



Awatar użytkownika
TACYK
Vw master
Vw master
Posty: 178
Rejestracja: pt gru 31, 2004 15:15
Lokalizacja: Tarnogród
Kontakt:

Post autor: TACYK » czw lut 10, 2005 14:58

Jesli pod samym radiem to polecam sony x ploid ale nie wieksze niz 150W u mnie takie graly zajebiscie nie nazekalem zmienilem teraz cale naglosnienie i powiem Ci jedno przemysl czy nie warto wydac kilka stówek wiecej i miec luxx muze.Pozdrawiam


!!!ADRENALINA UZALEŻNIA!!!

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » czw lut 10, 2005 19:47

Jak dotad producenci odchodza już od budowy głosników przeznaczonych do montarzu w tylniej półce. Powód jest prosty poprostu zbyt wiele ulega zniszczeniu. Lepiej zainwestować w przód a na tył jakiś sub do bagażnika. Osobiście ja miałem dwas suby w tylniej półce ale one były do typu otwartego. teraz cięzko takie dostać. Acha najgorsze co możesz kupić to elipsy na tył. Także polecam raczej skrzyneczke do tyłu i jesli nie potrzebujesz mocy to mały tani wzmacniaczyk napewne lepiej na tym skorzystasz niż na głośnikach w półce.


TUTENHAMON

chmielekwrc

Post autor: chmielekwrc » pt lut 11, 2005 00:09

o to chodzi ze nie moge wsadzic nic do bagaznika. niestety nie mam takiej mozliwosci. oczywiscie wolalbym suba do bagaznika niz cos w polke.
ale jak juz ma byc w polce to moze magnaty lub hertze jakies??



Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: k3fir » pt lut 11, 2005 02:02

chmielekwrc pisze:o to chodzi ze nie moge wsadzic nic do bagaznika. niestety nie mam takiej mozliwosci. oczywiscie wolalbym suba do bagaznika niz cos w polke.
ale jak juz ma byc w polce to moze magnaty lub hertze jakies??
przeciez nie musi to byc jakis sporych rozmiarow skrzynia sa i male fajne i nie zajmie calego bagarznika :bigok:



Awatar użytkownika
kamilt500
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: pt lut 11, 2005 02:46
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: kamilt500 » pt lut 11, 2005 03:22

ostatnio slyszalem GMS z serii Neodim ... bardzo ladnie graly :]
ewentualnie GMS 7963
takie moje zdanie przynajmniej ;)



Awatar użytkownika
kamilt500
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: pt lut 11, 2005 02:46
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: kamilt500 » pt lut 11, 2005 03:24

k3fir pisze:
chmielekwrc pisze:o to chodzi ze nie moge wsadzic nic do bagaznika. niestety nie mam takiej mozliwosci. oczywiscie wolalbym suba do bagaznika niz cos w polke.
ale jak juz ma byc w polce to moze magnaty lub hertze jakies??
przeciez nie musi to byc jakis sporych rozmiarow skrzynia sa i male fajne i nie zajmie calego bagarznika :bigok:
ale musi byc to cos konkretnego bo inaczej bass zginie



Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: k3fir » pt lut 11, 2005 09:28

kto ci to powiedzial? teraz robi fajne glosniczki ktore w malych skrzyniach dobrze graja.



Awatar użytkownika
kamilt500
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: pt lut 11, 2005 02:46
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: kamilt500 » pt lut 11, 2005 11:49

ale golf jest duzy i glosnik musi byc mocny zeby mozna odczuc bas
wszystko zalezy od posiadanych $$$
tak mi sie wydaje :grin:



Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: k3fir » pt lut 11, 2005 12:50

golf duzy? duzy to jest np passat kombi i niema potrzeby ladowac duzo $$ by odczuc bass



Awatar użytkownika
Piotro
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 241
Rejestracja: sob paź 30, 2004 02:19
Lokalizacja: S-ce Śląskie
Kontakt:

Post autor: Piotro » pt lut 11, 2005 13:06

TUTENHAMON pisze:Jak dotad producenci odchodza już od budowy głosników przeznaczonych do montarzu w tylniej półce. Powód jest prosty poprostu zbyt wiele ulega zniszczeniu. Lepiej zainwestować w przód a na tył jakiś sub do bagażnika. Osobiście ja miałem dwas suby w tylniej półce ale one były do typu otwartego. teraz cięzko takie dostać. Acha najgorsze co możesz kupić to elipsy na tył. Także polecam raczej skrzyneczke do tyłu i jesli nie potrzebujesz mocy to mały tani wzmacniaczyk napewne lepiej na tym skorzystasz niż na głośnikach w półce.
eeee no nie jest tak z tymi elipsami. Ja mam z tylu elipsy infinity w skrzynkach 10 litorwych i kick bass jest bomba ! Ale faktycznie skrzynki nic nie zastaapi .



Kaczorek82

Post autor: Kaczorek82 » pt lut 11, 2005 13:12

Ja mam elipsy w połce Magnata 70 W rms. I powiem szczerze , że LIPA jakich mało !!! basu prawie zero. Może jakbym włożył to w skrzynkę to może by coś z siebie wykrztusiło.



Awatar użytkownika
kamilt500
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: pt lut 11, 2005 02:46
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: kamilt500 » pt lut 11, 2005 13:26

k3fir pisze:golf duzy? duzy to jest np passat kombi i niema potrzeby ladowac duzo $$ by odczuc bass
odczuc to znaczy poczuc na ciele cisnienie a z malego glosnika niedrogiego to bedzie troche ciezko w golfie



Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: k3fir » pt lut 11, 2005 13:38

kamilt500 pisze:
k3fir pisze:golf duzy? duzy to jest np passat kombi i niema potrzeby ladowac duzo $$ by odczuc bass
odczuc to znaczy poczuc na ciele cisnienie a z malego glosnika niedrogiego to bedzie troche ciezko w golfie
EQ DB10 nie jest drogim glosnikiem :) ma 25cm 220rms ale potrafi zatrzasc jesli siedzi w dobrej skrzyni :helm: napedzany DLS ca21 350rmsow :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości