[radio] Fabryczne Radio VW

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

[radio] Fabryczne Radio VW

Post autor: kiss » śr lis 01, 2006 15:38

Oryginalne radio VW, oryginalna instalacja (nic nigdy nie było kombinowane czy przerabiane) a radio w czasie jazdy po upływie jednej godziny samo się wyłącza.
Można je potem ponownie włączyć, lecz po kolejnej godz. znowu się wyłączy.
Co to za przyczyna?



Awatar użytkownika
harrygo1
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 719
Rejestracja: sob mar 04, 2006 01:45
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: harrygo1 » śr lis 01, 2006 16:02

Jest to fabryczne zabezpieczenie przed rozładowaniem akumulatora w momencie gdy użytkownik zostawi właczone radio. Do radia dochodzą dwa plusy a w momencie gdy wyciągniesz kluczyk dochodzi jeden a radio jest tak zaprogramowane że w tym momencie odlicza 60 min. i po tym czasie wyłącza radio.Taki morał żebyś sprawdził zasilanie dochodzące do radia radio "chodzi" na jednym plusie.



Awatar użytkownika
grzechu2410nn
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 506
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 20:41
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Post autor: grzechu2410nn » śr lis 01, 2006 16:22

ja mam radyjko innej firmy ale jest ten sam bajer przydaje sie , już 2 razy mi sam wył radyjko jak zostawiłem włączone


z kucharskimi pozdrowieniami Grzegorz Dziedzic

Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » śr lis 01, 2006 17:20

harrygo1 pisze:Jest to fabryczne zabezpieczenie przed rozładowaniem akumulatora w momencie gdy użytkownik zostawi właczone radio. Do radia dochodzą dwa plusy a w momencie gdy wyciągniesz kluczyk dochodzi jeden a radio jest tak zaprogramowane że w tym momencie odlicza 60 min. i po tym czasie wyłącza radio.Taki morał żebyś sprawdził zasilanie dochodzące do radia radio "chodzi" na jednym plusie.
To by miało sens. Wiem o tym zabezpieczeniu, ale dlaczego ono działa przy włączonym zapłonie? Dlaczego nie przewidzieli tego dodatkowego plusa w VW skoro robią do niego radia?
Z kąt powinienem pociągnąć ten drugi właściwy plus, żeby było tak jak powinno?



Awatar użytkownika
kaczor4011
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2264
Rejestracja: sob maja 27, 2006 15:59
Lokalizacja: Londyn

Post autor: kaczor4011 » sob lis 11, 2006 18:45

widocznie sie gdzies kabelek odczepil albo przetarl musisz znalesc taki co daje napiecie po wlaczeniu stacyjki



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości