[głośniki] Czy ktoś kupował głośniki na Allegro?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Kand
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 360
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 12:18
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

[głośniki] Czy ktoś kupował głośniki na Allegro?

Post autor: Kand » śr sie 23, 2006 16:18

Witam! mam zamiar kupić sobie 2 głośniczki do radia żeby dać je na tył w cenie do ok 50zł bo takie widziałem na allegro czy lepiej iść na bazar i tam kupić co myślicie nie mam dużych wymagń oprócz tego zeby w miarę ładnie grały Dzieki za opinie

przykład:
http://www.allegro.pl/item122003884_sup ... x220w.html
Ostatnio zmieniony śr wrz 06, 2006 22:45 przez Kand, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » śr sie 23, 2006 16:49

Na tył?Kup lepiej dziewczynie kwiaty(za te 50 zł) .Te co podałeś to nie będą "w miarę ładnie grać",bo to badziew nie z tej ziemi.Najtańsze w miarę dobre to Phonocary http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=121577719 .



Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

Post autor: Fredi88 » czw sie 24, 2006 12:41

moze nie wszyscy maja te 120 zl! Kand, zadal proste pytanie!
Kand pisze:2 głośniczki do radia żeby dać je na tył w cenie do ok 50zł bo takie widziałem na allegro czy lepiej iść na bazar i tam kupić co myślicie nie mam dużych wymagń
jezeli pisze 50 zl to za tyle chce kupic a nie za ponad 2 razy tyle. Albo odpowiedz na pytanie albo wcale nie pisz :?



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » czw sie 24, 2006 13:22

"Albo odpowiedz na pytanie albo wcale nie pisz " Dziekuje za takie wiadomości .To co miałem napisać - kupuj grają wspaniale! Człowieku jesteśmy na forum car audio (jakbyś nie wiedział) i chciałem polecić najlepsze rozwiązanie.Kupować te głośniki ,które autor tematu podał to nie jest dobry pomysł.Moja odpowiedź jest do bólu szczera (sory taki jestem) i wolę napisać prawdę niż........ nic nie napisać tak jak ty.
KAND kup takie http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=120963318 różnicy od tych co podałeś nie odczujesz , a na kwiaty i tak zostanie.



maximanek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: pn sie 29, 2005 14:13
Lokalizacja: Dębica

Post autor: maximanek » czw sie 24, 2006 14:50

Ja mam takie http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=123076556 może nie za 50 zeta ale tylko 10 więcej jak dla mnie wystarczają. Jeżeli nie zależy ci na super jakości to polecam.



Kand
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 360
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 12:18
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: Kand » czw sie 24, 2006 15:26

Wczoraj byłem w sklepie z CarAudioi kupiłem podobne do tych co poleca maximanek
parametry mają porównywalne cena 40zł za komplet Zamontowałem i one po prostu grają i o to mi chodziło Dzięki chłopaki

PS: powalla człowiek musi być szczery ale i miły :grin: a na marginesie to swojej dziewczynie takich tanich kwiatów nie kupuje :kwiatek: :D



Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

Post autor: Fredi88 » czw sie 24, 2006 19:45

powalla pisze:Człowieku jesteśmy na forum car audio (jakbyś nie wiedział)
naprawde? :mlotek:

nie wszyscy maja tyle kasy zeby pakowac w glosniki kupe siana... Jezeli chcial kupic cos co gra to kupil...

na tym forum tylko siedza wielcy audiofile i jak sie kupi jakies glosniki ponizej 200 zl to zaraz sa gowna i se je moge w odbyt wsadzic...

tak jak jedni chodza w butach z CCC lub adidasa... tak inni w autko wkladaja glosniki db-tronic lub helix czy hertz.

powalla, zluzuj troche :pub:



Awatar użytkownika
mag2k3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: wt maja 16, 2006 15:27
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Post autor: mag2k3 » czw sie 24, 2006 21:00

Ale mozna kupic głośniki w miare dobre za 100zł
To jest takie minimum żeby polepszyć dźwięk w samochodzie.
Głośniki"bazarowe" nie poprawią tego dźwięku więc faktycznie lepiej kupić za tą kasę co innego.
Po co kolega ma tracić kasę na głośnik który mu może bardziej zaszkodzić niż pomóc?


"Nie kłuć się z głupkiem bo ludzie mogą pomylić kto jest kto"

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » czw sie 24, 2006 21:06

mag2k3 nie przegadasz kolegę frediego88 on zna sie na audio lepiej(to widać po jego postach) .Szkoda klawiatury i co ja tam wiem IDĘ SIĘ WYLUZOWAĆ :-)



VWariat20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pt lip 07, 2006 11:11
Lokalizacja: Wierzchowice
Kontakt:

Post autor: VWariat20 » czw sie 24, 2006 21:23

POWALLA.... jestem tego samego zdania co ty... po co kupowac cos co pochodzi mieisąc i zacznie charczec jak stary pijak???? lepiej wydac odrazu minimum 100zł i sie cieszyc fajnym dzwiękiem dlugi czas!!! :pub: :pub: :pub:



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » czw sie 24, 2006 21:30

Poza tym nie da się czegoś mądrze doradzić za 50zl
Ale za to można odradzić!



Awatar użytkownika
mag2k3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: wt maja 16, 2006 15:27
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Post autor: mag2k3 » czw sie 24, 2006 22:12

VWariat20 pisze:POWALLA.... jestem tego samego zdania co ty... po co kupowac cos co pochodzi mieisąc i zacznie charczec jak stary pijak???? lepiej wydac odrazu minimum 100zł i sie cieszyc fajnym dzwiękiem dlugi czas!!! :pub: :pub: :pub:
Hmm te głośniki nawet nie zagrają na samym początku.
One od kupna do wywalenia na śmieci będą beznadziejne.

Właściwie to nie ma co teraz gadać kolega już umoczył kasę więc nie ma co mu polecać już.
Wybrał trochę nieodpowiednią poradę ale trudno.

Może napisz szczerze zadowolony jesteś z zakupu? i z przesterowań jakie to coś generuje przy wzięciu nieco głośniej?

Przyznaj się że popełniłeś błąd wtedy kto inny będzie wiedział że nie kupuje się czegoś takiego.
Wolał bym autentycznie nie mieć głośników przez miesiądz i do zbierać na sporo lepsze za niewiele większą kasę, niż słuchać na czymś takim.


"Nie kłuć się z głupkiem bo ludzie mogą pomylić kto jest kto"

Kand
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 360
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 12:18
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: Kand » pt sie 25, 2006 00:41

nie charczą nie pierdzą nie łupia przy maxie itp po prostu grają i na razie nie żałuje jak się popsuja to mam gwarancję wiec moge dostać kasę spowrotem i na pewno przyznam wam rację bo nie mam manii jak niektórzy "nieomylni" a poza tym ja nie słucham radia głośno
głośnik to nie olej ani inna ważna rzecz więc można sobie pozwolic na kupno taniego a nie mieć sprzet za 1000zł a jeżdzić na lotosie :D chyba że kogoś stać na to i na tamto mój budżet przewidział tyle i koniec



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości