Composition Media a Android Auto ?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

zimi2k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: śr lip 01, 2009 19:31
Lokalizacja: Śląsk

Composition Media a Android Auto ?

Post autor: zimi2k » sob mar 19, 2016 22:12

Witam,
Orientujecie się czy Composition Media obsługuje Android Auto (Mirro Link/Apple PlayCar) ?
W artykule: http://www.spidersweb.pl/2016/01/carplay-w-polsce.html" onclick="window.open(this.href);return false; jest informacja o testach właśnie na tym modelu, z kolei u mnie brak tej opcji :(

Zastanawiam się czy to wina oprogramowania - ponieważ oficjalnie w PL usługa nie jest dostępna, czy funkcja jest dostępna dopiero w DM ?

Pozdrawiam.



zimi2k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: śr lip 01, 2009 19:31
Lokalizacja: Śląsk

Composition Media a Android Auto ?

Post autor: zimi2k » pn mar 21, 2016 20:13

zacytuję słowa kolegi z innego forum:
needlemt@
uruchomienie tej funkcjonalności kosztuje, w zależności od salonu, 800-1000 zł, na niemieckim amazon można kupić kody do aktywacji usługi za 170-180 euro, jak kupisz tę opcję - uzyskasz dostęp do AA (działa kilka apek po zainstalowaniu w telefonie AA, można się zastanowić nad zakupem, ale tylko dla nawigacji google), AppConnect (działa tylko z iphone) oraz Mirror Link (w sklepie play jest kilka firmowych aplikacji VW).



zimi2k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: śr lip 01, 2009 19:31
Lokalizacja: Śląsk

Composition Media a Android Auto ?

Post autor: zimi2k » wt mar 29, 2016 19:17

Jak widać z aktywności temat nie jest chyba za bardzo rozpoznany, a szkoda bo funkcjonalności które dają obecnie radia w VW są całkiem ciekawe. Z tego co ustaliłem przywołany w temacie Composition Media montowany w Golfach w 2015 roku posiada możliwość obsługi Android Auto. Nie jest to jednak standardem i wymaga odkodowania funkcji w radio (jak widać jest to blokada software).
Ceny za odkodowanie ukrytych funkcji radyjka w ASO rozkładają się następująco:
-----------------------------------------------
Voice Control – obsługa głosowa : 632,24 zł brutto
Mirror Link – 1052,115 zł brutto
App Connect – 1214,44zł brutto

Funkcje App Connect i Mirror Link nie będą współgrały z urządzeniami Apple - cokolwiek to oznacza.
-----------------------------------------------



BogdanZ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt lis 03, 2015 21:37

Composition Media a Android Auto ?

Post autor: BogdanZ » wt kwie 12, 2016 18:45

Witam
Podszedłem do tego tematu , na razie z tego co wiem , to można zainstalować w 7-demce wyprodukowanej po 22 tygodniu. Ceny zobaczyłem teraz w waszych postach , tanio nie jest :-( , zadzwonię do salonu w którym kupiłem , ciekawe ile krzykną.


Były do tej pory: Golf 2 Carat , Golf 2 16v , Golf 3 90KM ( rewelacja ) , VW Passat B4, Golf 5 , Passat B7

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 59 gości